DOLAR32,8357% -0.05
EURO35,6560% -0.13
STERLIN42,3771% -0.17
FRANG36,8427% -0.05
ALTIN2.550,71% 0,22
BITCOIN66.009,99-1.867
reklam

​Turhan Alçelik Gelecek Partisine Katıldı

Ak Parti önceki dönem Milletvekillerimizden Dr.Turhan ALÇELİK, Ankara’da Gelecek Partisi Genel Merkezinde düzenlenen bir törenle Gelecek Partisine katıldı.

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
​Turhan Alçelik Gelecek Partisine Katıldı
reklam

Parti Rozetini Genel Başkan Ahmet DAVUTOĞLU taktı ve yaptığı konuşmada;
“Turhan bey etkili ve dürüst siyaseti ile yıllarca Giresun’a hizmet etti. Bizim geçmişte tespit ettiğimiz aksaklıkları kendisi de o dönemde tespit ettiği için bazı sıkıntılarla karşılaşdı.
İnşallah  yarım bıraktığımız işleri, birlikte tamamlamak için Turhan Bey’i aramızda görmekten büyük mutluluk duyuyorum, Geleceğe hoş geldiniz. Bu arada değerli İl Başkanımız Murat KILIÇASLAN ve Mehmet KUĞU’ya da katkılarından dolayı teşekkür ediyorum” dedi.
Tören sonrasında açıklama yapan Gelecek Partisi Giresun İl Başkanı Murat KILIÇASLAN ise şunları söyledi. “Çok değerli bir ağabeyimiz Turhan ALÇELİK’i aramızda görmekten mutluluk duyuyorum.
Bugün iki güzel olayı birlikte yaşadık.
Partimizin 3.kuruluş yıldönümü kutlamalarının ardından yapılan toplu rozet töreninde çok kıymetli isimleri partimize kazandırdık.
İlimiz adına da çok değerli bir isim olan Turhan ALÇELİK’in bilgisi, siyasi tecrübesi ve dürüstlüğü ile aramıza katılması ile,  3.yılımızda “Haydi Türkiye” sloganımızla ALLAH’ın izniyle 2023 seçimlerinde el ele kol kola İktidarın en güçlü partilerinden biri olacağız. Giresun İl Başkanlığı olarak ilimizde de güçlü kadromuz ile “Haydi Giresun” diyeceğiz.
Ben inanıyorum ki halkımız bu sesimize kulak verecektir. Çünkü biz bu şehrin evlatları olarak bu şehrin Geleceğini düşünüyor ve çalışmalarımıza o yönde devam ediyoruz.
Buradan şahsım ve teşkilatım adına Turhan ALÇELİK’i tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum”dedi.

YORUM YAP