DOLAR32,5442% 0.05
EURO35,1183% 0.21
STERLIN41,5238% 0.15
FRANG36,8189% 0.05
ALTIN2.436,04% 0,14
BITCOIN65.009,53-0.313
reklam

Türk Milliyetçilerinin nefesini enselerinde hissedecekler

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
Türk Milliyetçilerinin nefesini enselerinde hissedecekler
reklam
Milliyetçi Hareket Partisi Bulancak İlçe Teşkilatı son gelişmelerle ilgili olarak bir mesaj yayınladı. MHP Bulancak İlçe Teşkilatı Bulancak Ajans muhabirine verdiği mesajı şöyle;
Yüce Devletimiz Milletiyle el ele verip korona salgını ile mücadele seferberliği içinde iken dili Kandil dili, nefesi Pansilvanya kokan bazı terör sevici sözde gazeteciler adeta krizi fırsata çevirircesine Devletimize ve Milletimize yönelik saldırı içindedirler.
Şirin Payzın denen sözde gazetecinin, partimizin teklifinde bihaber halde, bir ilimizde yaşanan kadın cinayeti üzerinden partimizi ve Bilge Liderimiz Genel Başkanımız Sayın Dr. Devlet Bahçeli Beyefendi’yi hedef alarak gerçeklerin ışığını yalanlarla kesen Kandilin Şirinesi’ne, Genel Sekreterimiz Sayın İsmet Büyükataman tarafında gerekli cevap verilmiş olup akabinde camiamız tarafından da şiddetle kınanmaktadır. Mahalle yanarken saçını tarayanların kin kusmaktan geri kalmayacakları aşıkardır. Öyleyse Ülkücü ve Türk Milliyetçilerinin nefesinide enselerinde hissedeceklerini bilmeleri icap edecektir.
Kandilin tetikçisi, Pansilvanyanın nefesi Şirine’ye Sayın Genel Başkanımızın daha önceki meclis gurubu konuşmasını tekrar hatırlatırız. ” Ana gibi yar, vatan gibi diyar olmaz. Aziz milletimiz; kadına uzanan her kirli ele hak ettiği cezayı vermeye, her bedeli ödetmeye kararlıdır. Hapisse hapis, hadımsa hadım, idamsa idam neyse gereği yapılmalıdır. Kim ki kadına bir fiske vurduysa buna pişman edilmelidir.” Bu ifadeleri algılayamadığı gibi birde sulandıran maalesef bir bayan ve sözde gazetecidir. Aslında amacı PKK’lı hainlerin gündemdeki affın dışında tutulmasından dolayı yaşadığı üzüntüdür. Gündemdeki af, malum suçları kapsam dışında bırakmış, tamamen kader mahkumlarına yöneliktir. Bundan kendilerine pay çıkaramayarak travma yaşayanlar, bu tasarıyı sulandırarak ve art niyetle kamuoyuna yansıtarak vatandaşlarımızı yanıltma gayreti içindedirler.
Öte yandan koronaya karşı yapılan onca çalışma, gayret ve çabalara rağmen, hiçbirşey yapılmıyormuş gibi veryansın ederek milletimizi telaşa sürükleyenlerde aynı dille konuşan Şirin ve Şirineler’dir. Bu kimseleri şiddetle kınıyor ve vatandaşlarımızı, Devletimizin almış olduğu önlemlere uymaya tekrar tekrar davet ve tavsiye ediyoruz.
MHP Bulancak İlçe Teşkilatı

YORUM YAP