DOLAR33,1952% -0.11
EURO36,0226% -0.6
STERLIN42,8115% -0.31
FRANG37,3483% -0.2
ALTIN2.551,00% -1,92
BITCOIN66.572,013.917
reklam

Hem Üreticilerin Hem de Tüketicilerin Yüzünü Güldürüyor.

Giresun Belediyesi tarafından şehrin üç mahallesinde konforlu ve kaliteli satış alanı olarak açılan Yöresel Ürün Pazarları hem üreticilerin hem de tüketicilerin yüzünü güldürüyor.

Yayınlanma Tarihi : Google News
Hem Üreticilerin Hem de Tüketicilerin Yüzünü Güldürüyor.
reklam

Başkan Şenlikoğlu’nun ayrı önem verdiği projeler arasında yer alan, Tarımsal ve hayvansal üretime destek veren yerel üreticiler tarafından üretilen ürünlerin tezgahları süslediği Yöresel Ürün Pazarlarına vatandaşlar açıldığı günden bu yana büyük ilgi gösteriyor.

Çınarlar Mahallesi, Hacısiyam Mahallesi Bulancak Durağı Mevkii ve Gaziler Mahallesi’nde hizmete sunulan Yöresel Ürün Pazarlarında üreticiler binbir emekle ürettikleri ürünlerini tüketicilerle doğrudan buluşturma imkanı buluyor.

Vatandaşlar pazarlarda bütçelerine uygun buldukları ürünleri gönül rahatlığıyla alırken, en fazla talebin yöresel ürünlerde olduğu gözleniyor.

Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, açmış oldukları yöresel pazarlara vatandaşların büyük ilgi göstermesinden dolayı çok memnun kaldıklarını ve şehirde Yöresel Ürün Pazarı sayısını artırmayı hedeflediklerini kaydederek: “Üreticilerimizin binbir emekle ürettiği ürünlerin topraktan sofralara ulaşmasına Yöresel Ürün Pazarlarımız büyük katkı sağlıyor. Üreticimiz de artık yağmurda, çamurda, olumsuz hava koşullarında, kaldırım üzerlerinde değil konforlu ve kaliteli ortamda tüketicimizle buluşuyor. Böyle önemli bir projeyi şehrimizde hayata geçirmekten mutluyuz. Yöresel Ürün Pazarlarımızdaki yerel üreticilerimiz vatandaşımızın ilgisinden, vatandaşımız da hem yerel üreticilerimizin güler yüzünden hem de organik ürünlere kolay ulaşmaktan dolayı oldukça memnun. Bizlerde bu memnuniyeti sürdürmek için vatandaşlarımıza doğru çözüm olacak projeleri üretmeye devam ediyoruz. Tüm vatandaşlarımızı üreticilerimizle buluşacakları yöresel pazarlarımıza bekliyoruz.” dedi.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.