DOLAR32,3026% 0.24
EURO35,1348% 0.06
STERLIN41,2151% 0.17
FRANG35,4896% 0.24
ALTIN2.513,53% 0,12
BITCOIN69.014,914.237

Giresun Valisi Yaralı Polislerimize Geçmiş Olsun Ziyaretinde Bulundu

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
Giresun Valisi Yaralı Polislerimize Geçmiş Olsun Ziyaretinde Bulundu

Giresun Valisi Sayın Mehmet Fatih Serdengeçti, geçtiğimiz günlerde yaşanan trafik kazaları sonucu yaralanan polis memurlarımıza geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.

Espiye ilçesi Liman mevkiinde meydana gelen tek taraflı trafik kazasında yaralanan ve Giresun Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavi gören Polis Memuru Mustafa Dilber ile Giresun Merkez Dereli yolu girişinde dur ihtarına uymayan aracın çarpması sonucu yaralanan Polis Memuru Hakan Kömürlü’nün tedavisi devam ediyor.

Vali Serdengeçti, bu kritik süreçte yaralı polis memurlarını 26 Nisan Cuma günü akşam saatlerinde ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini iletti.

Vali Serdengeçti, polis memurlarının sağlık durumlarıyla ilgili de hastane yetkililerinden detaylı bilgi aldı.

Ayrıca, tedavi sürecinde ihtiyaç duyabilecekleri her türlü desteğin sağlanması için gerekli talimatları verdi.

Kazaların ardından Vali Serdengeçti’nin yaptığı bu ziyaret, güvenlik güçlerine verilen önemin ve onların yaşadığı zorlu süreçlerde yanlarında olduklarının bir göstergesi olarak değerlendirildi.

Hastane ziyaretinde İl Emniyet Müdürü Recep Güzelyazıcı, İl Jandarma Komutanı J. Kd. Albay Özgür Özer, İl Sağlık Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Muhammet Bulut ve Hastane Başhekimi Doç. Dr. Fazıl Kulaklı da hazır bulundu.

Vali Serdengeçti, ziyaret sonrası “İlimizde vuku bulan olaylar kapsamında yaralanıp, hastanede tedavi gören trafik polislerimizi ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerimizi ilettik.” ifadelerini kullandı.

YORUM YAP