Bulancak Ajans
Bulancak Ajans
DOLAR28,8894% 0.02
EURO31,5160% -0.02
STERLIN36,7869% 0.63
FRANG33,2474% 0.79
ALTIN1.920,81% 1,65
BITCOIN1.126.1213.026

Giresun Belediyesi Öğrencileri Karşılıyor

Giresun Belediyesi, Giresun Üniversitesi’ni tercih ederek şehrimize gelen öğrencilerin ilk günlerinde şehre alışmalarını kolaylaştırmak amacıyla öğrencileri karşılayarak kilerine yardımcı oluyor.

Yayınlanma Tarihi : Google News
Giresun Belediyesi Öğrencileri Karşılıyor

Giresun Üniversitesi Güre Yerleşkesi ve Otogarda kurulan stantlarda görevli belediye personelleri tarafından öğrencilere şehir, üniversite ve yurtlar ile ilgili bilgi paylaşımının yanı sıra Giresun’u tanıtan broşürler veriliyor.

Kurulan stantlardaki belediye personelleri, yeni gelen öğrencilerin sorularını yanıtlarken öğrencilerin merak ettikleri hakkında yardımcı olarak Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu’nun hoş geldiniz mesajını iletiliyor.

Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu yaptığı açıklamada, Giresun Belediyesi’nin her zaman öğrencilerin yanında olduğunu belirterek: “Geleceğimize yön verecek ve ülkemizi ilmiyle, bilimiyle ileriye taşıyacak gençlerimiz bizim için ayrı bir öneme sahip. Ülkemizin dört bir yanından Giresun’umuza gelen öğrencilerimizin şehrimizde geçirecekleri zaman boyunca yanlarında olduğumuzu göstermek için onları ilk günden en güzel şekilde karşılıyoruz. Öğrencilerimize ve tüm eğitim camiamıza sağlıklı, başarılı ve verimli bir dönem olması temennisinde bulunuyor, alanda görevli bütün ekiplerimize de başarılı organizasyonlarından dolayı teşekkür ediyorum. Yeni dönemimiz hayırlı ve uğurlu olsun.” dedi.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.