Bulancak Ajans
Bulancak Ajans
DOLAR31,9436% 1.02
EURO34,6201% 0.86
STERLIN40,5269% 0.98
FRANG36,1930% 1.04
ALTIN2.123,42% 1,07
BITCOIN1.996.4042.48

Almanlar Harun Cici’ye Hayran!

Harun Cici, Almanya’da Giresun’un Turizm Elçisi. Türkiye’deyken sanki ruhu Almanya’da dolaşıyor

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
Almanlar Harun Cici’ye Hayran!

Tevfik KARA / WERDOHL (Almanya)

GİRESUNLU işadamı ve İYİ Partili Harun Cici, Almanya’da gündem olmaya devam ediyor. Hem Almanya’da hem de Türkiye’de yatırımları olan ve diğer taraftan da YEREL SİYASET’le uğraşan Harun Cici, bir süre önce Alman medyası tarafından 2020 YILININ ADAMI seçilmişti. Giresun’da açtığı yeni işyeri nedeniyle Harun Cici’nin attığı her adımı Alman medyası haber olarak değerlendiriyor.

Harun Cici, Giresun’da CİCİ PİZZA’nın açılışında misafirlerini ağırlarken, Alman gazetesi sosyal medya aracılığıyla onu adım adım takip etti. Tabiri caizse onu yakın MARKAJ’a aldı.

CİCİ GİRESUN’DA AMA RUHU ALMANYA’DA

İş adamı Harun Cici, Giresun’dayken Alman medyası onun tam sayfaya yakın haberini yayınladı. Korona’ya rağmen hem iş yeri açtığını hem İYİ Parti teşkilatıyla Şebinkarahisar’ı ziyaret ettiklerini hem de Belediye Meclis toplantısına katıldığını ve hemen akabinde Werdohl’a geldiğini yazarak kendisinden SİTAYİŞ’le söz etti.

GİRESUN’UN TURİZM ELÇİSİ

Alman medyası Harun Cici’nin iş ve siyaset çalışmalarını yazarken elbette Giresun’un adı sık sık geçiyor. Bir nevi Giresun’un gönüllü turizm elçisi olan Harun Cici’nin sayesinde Giresun ve ilçeleri Märkischer Kreis’ta adeta SEMBOL oldu. Böyle giderse Märkischer Kreis’tan Giresun’a yönelik bir turizm akını olabilir.

ANTALYA GİBİ OLDU

Günümüzde MEDYA çok önemli. Eskiden medya 4. KUVVET olarak görülürdü şimdi ise buna sosyal medyanın’da eklenmesiyle birlikte adeta basın 1. GÜÇ oldu. İşte bu yüzden Harun Cici’nin Almanya’da yaptığı çalışmalar çok önemli. Giresun ve ilçeleri şimdi Märkischer Kreis’ta adeta ANTALYA gibi tanınan bir bölge oldu.

CİCİ ÖDÜLÜ HAK EDİYOR

ELİT HABER ve AVRUPA HABER olarak biz de diyoruz ki; Memleketi için böyle çalışmalar ve yatırımlar yapan Harun Cici, önce Turizm Bakanlığı sonra da Giresun Valiliği ve Belediyesi tarafından ödüllendirilmeyi hak etmiyor mu?

Avrupalı Türkler’e HAK EDİYOR!..

Haber: Tevfik KARA

YORUM YAP