Ah Şıhım « Bulancak Ajans

3 Ekim 2023 - 18:32

FERDA AKGÜL (Sabrın Hududu) http://bulancakajans.com , http://fatihhaber.com , http://giresungazete.net ve günlük ulusal yayın yapan http://oncevatan.com.tr da köşe yazarı e-posta adresi: akgulgida@hotmail.com

Ferda AKGÜL
Ah Şıhım
Son Güncelleme :

13 Ekim 2014 - 11:13

Evrendeki bütün beşeri sistemler insana huzur refah vaat ederler lâkin teorik kalıplardan çıkan bu fikirlerin içtimai bünyede pratiği ya eksik kalır ya da uygulanamaz.

İnsanı yaratan Allah sosyal hayattan özel yaşama kadar özel yaşamdan hukuksal düzene hukuki düzenden cinsel yaşama kadar hepsini en son kitap da özetlemiş göndermiştir.

İnsan ya Kur-an’a şeytani vesveselerle sıcak bakmamasından ya da aklı Kur-an’ın önünde tutmasından mütevellit bu hakikati ihmal etmiş evrende huzuru sağlayamamıştır. Gelişmiş ülkelerde ki obezite ölümü, Afrika’da açlıktan ölüm, insanın Kur’anı anlayamamasından başka bir şey değildir.

İnandığı gibi yaşamayan sonra yaşadığı gibi inanan insan haline dönüşmüş her türlü necasetine vicdanını rahatlatmak için meşruluk kazandırmış.

Irak’ta bir milyon insanı gerek dinsel gerekse sistemsel gerekçelerle katletmiştir.
Yerkürede vuku bulan her vakıa içtimai hayat da ki her necaset kolaylaştırın zorlaştırmayın müjdeleyin nefret ettirmeyin prensibini iğfal eden insanlardan sebebiyet bulmuştur.

Müslüman Müslümana her türlü çileyi reva görmüş kadının saçının bir teli gözükse 70bin cehennemde yakan sözde hocalar türemiş sevgi dini olan İslam ki psikomanyak din haline getirmiş korku imparatorluğu kurmuş terakkiye mani olmuştur.

Bu İslâmi anlaşılması zor din haline getiren çevreler asla boş durmamış gerek içerden gerekse dışarıdan kirli oyunlarına devam etmişlerdir. Eski Osmanlıyı Osmanlı içtimai iktisadi hayatını örnek alıp bizi ifsat etmek için öz’den bizi kopartıp gelenin keyfi için geçmişe sövdüren en az 200 yıllık planlarını bu minval üzere yapan emperyalizm dini İslâm anlaşılması güç din haline gelince sığınacak liman arayan Müslümanlara kendinden olan ama bizden gibi gözüken” şeyler” ” mehdiler” ”kanaat önderleri” oluşturmuş kendine taraftar toplamış aksini iddia edenleri ise adi suçla cezalandırmış gözden düşürmüş zavallı hocalar haline getirmiştir (Cübbeli Ahmet ) Hal böyle olunca her gece televizyon kanalizasyonlarında sözde mehdi şeyh furyası almış başını gitmiş, bazıları ise o kadar ileri giderek kendini haşa Resul ilan etmiş bana Allah tarafından kitap indi diyecek kadar soysuzlaşmış Dinler yok tek din var diye Yahudilik Hıristiyanlık la İslami bir kefeye koymuş Kur’an dan küfrüne delil getirmek için Müteşabih (içtihat gerektiren) Ayetleri kendince yorumlamış ” Allaha ulaşmak ister misin?” gibi masum cümle ile giriş yaparak on binlerce taraftar toplamıştır …

(bu dönemde tekke zaviyeler kanununu değiştirmek hala tehlikelidir ki halk bilinci oluşmadı)

Sonuç olarak şunu iyi okumak lazım ..
Veda hutbesinde Allah resulü Muhammed (as) ümmetine veda ederken ” size iki şey bırakıyorum. Bunlardan ayrılmadıkça sapıklığa düşmezsiniz Allahın kitabı Kuran ve benim sünnetimdir” prensibini iyi ihata etmek lazım! Her Müslüman’ın dini atasından sahtekârlardan arınmış bir hal ile anladığı güzel günler temennisiyle…
Doğru yolda olana selam olsun.

Ferda AKGÜL

Sınırsız bayan görüşmelerini kusursuz bir şekilde yapan her zaman en etkili fantezileri size sunan ve kaliteli buluşmalarda olan hatunları   içerisinde hemen tanıyabilirsiniz. En şık kıyafetlerini giyerek sizin için hazırlanan çok sayıda hatun bu platformda gerçekten sizi mutlu etmek için hazır bekliyor. Gecelik ya da saatlik fark etmez tamamen kendi isteğinize özel şekilde manken  bayanlardan randevu alarak görüşmeye gidebilirsiniz. Onlarla baş başa kalmak için herhangi bir şey yapmak zorunda değilsiniz  anal de oral fanteziler de fetiş fanteziler de bu kızlarla birlikte sınırsız olarak hayatınıza gelecek. Genç bayan ya da olgun bayan üyelerimiz ve tanışmak için beklemeden sitemizi ziyaret edin size en uygun üyemizi görün.