DOLAR33,1952% -0.11
EURO36,0226% -0.6
STERLIN42,8115% -0.31
FRANG37,3483% -0.2
ALTIN2.551,00% -1,92
BITCOIN66.942,000.568
reklam

Vali Ünlü Makamını, Temsili Vali Elif Naz Işık’a Bıraktı

Giresun Valisi Sayın Enver Ünlü, Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM)’nin açılışın 102’inci yıl dönümü ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla makamını temsili olarak Namık Kemal İlkokulu 4. Sınıf öğrencisi Elif Naz Işık’a bıraktı

Yayınlanma Tarihi : Google News
Vali Ünlü Makamını, Temsili Vali Elif Naz Işık’a Bıraktı
reklam

Vali Ünlü, 22 Nisan Cuma günü; İl Milli Eğitim Müdürü Ertuğrul Tosunoğlu ve beraberindeki Namık Kemal İlkokulu Müdürü Tahsin Bayram, 4. Sınıf öğrencileri Elif Naz Işık, Metehan Durmuş ve Muhammet Akif Gülbe’yi makamında kabul etti.

Gelecekle ilgili planlarını sorduğu öğrencilerle bir süre sohbet eden Vali Ünlü’ye öğrencilerden; Elif Naz Işık, Doktor olamak, Metehan Durmuş, bilgisayar mühendisi olmak, Muhammet Akif Gülbe ise mimar olmak istediklerini belirtti.  Öğrencilerle bir süre daha sohbet eden Vali Ünlü, onlarla gurur duyduğunu belirterek Valilik Makamını, Temsili Vali Elif Naz Işık’a devretti.

Temsili Vali Elif Naz Işık ilk iş olarak Belediye Başkanını, Jandarma Bölge Komutanını, İl Sağlık Müdürünü, İl Özel İdaresi Genel Sekreterini arayarak kurumlarının çalışmalar hakkında bilgi aldı. Kurum idarecilerinden çeşitli konularda isteklerde bulundu.

Elif Naz Işık’ın Valilik Makamını en iyi şekilde temsil ettiğini, geleceğimizin teminatı olan çocuklarımıza güvendiğini, geleceğe dair büyük hedefleri olan Elif Naz Işık’ a makamını teslim etmekten mutluluk duyduğunu söylen Vali Ünlü “Tüm makamlar sizler için sevgili çocuklar. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı münasebetiyle koltuğumuzu Elif Naz kızımıza devrettik ve projelerini dinledik. Valilik görevinde oldukça başarılıydı” paylaşımında bulunarak, öğrencilerin, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramlarını kutlayarak, sosyal, kültürel ve sportif yönlerden kendilerini en iyi şekilde geliştirmeleri konularında tavsiyelerde bulundu.

Vali Ünlü, minik öğrencilere eğitim hayatlarında başarılar dileyerek çeşitli hediyeler verdi.

YORUM YAP