Köken Giresun Denizyıldızı Derneğinde « Bulancak Ajans

6 Haziran 2023 - 16:53

Köken Giresun Denizyıldızı Derneğinde

Köken Giresun Denizyıldızı Derneğinde
Son Güncelleme :

30 Kasım 2019 - 11:01

Deniz Yıldızı Derneği kuruluşundan günümüze kadar yardımseverlerin katkıları ile birlikte yüzlerce ailenin yaşam standardına katkıda bulunurken onlarca aileye de kalıcı barınma sağladı. Son bir yılda Derneğin üç adet yeni ev yaparak ihtiyaç sahibi ailelere teslim ettiği son çalışma Eyüp Sultan Belediye Başkanı Deniz Köken’in himayelerinde yapıldı.

Deniz Yıldızı Derneğinin Giresun Dereli İlçesi Iklıkçı köyünde Eyüp Sultan Belediye Başkanı ile birlikte yürüttüğü çalışma yaklaşık altı ay sürdü. Çalışma süresince ilgi, katkı ve desteklerini esirmeyen başkan Köken bizzat İstanbul’dan gelerek yardımseverlerle birlikte yapılan evin teslim törenine katıldı. Ailenin yaşam şeklinden çok etkilenen başkan Köken ve misafirler zaman zaman duygusal anlar yaşadılar.

Deniz Yıldızı Derneği Başkanı Emine Acar,  bugün derneğimiz yardımseverlerin katkıları ile birlikte tamamlanan 67’inci yeni evimizi de ailemize teslim ediyoruz.  Bu çalışmada yaklaşık altı ay sürdü. Üç kişilik ailemiz için yapılan yeni evin tamamlanması sürecinde Eyüp Sultan Belediye Başkanı Sayın Deniz Köken beyin de kişisel katkıları ile yaklaşan kış sezonu, kar yağmadan önce ailemizi yeni evlerine taşıdık. Deniz Köken başkanımız başta olmak üzere emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler

Baba ve kızlarımız yeni evlerinde güle güle otursunlar dedi.