Karan: Fiskobirlik İçin Kayyum Atansın! « Bulancak Ajans

22 Mart 2023 - 22:59

Karan: Fiskobirlik İçin Kayyum Atansın!

Fiskobirlik eski yönetim kurulu üyesi Nurittin Karan, yönetim kurulu başkanı Lütfi Bayraktar’ın birliği çok kötü yönettiğini ileri sürdü

Karan: Fiskobirlik İçin Kayyum Atansın!
Son Güncelleme :

29 Aralık 2021 - 9:16

Fiskobirlik eski yönetim kurulu üyesi ve Giresun Ziraat Odası Başkanı Nurittin Karan, dün düzenlediği basın toplantısında Fiskobirlik Yönetim Kurulu Başkanı Lütfi Bayraktar ile yönetim kurulunu eleştirdi. Karan, Bayraktar’ın Fiskobirlik’i çok kötü yönettiğini ileri sürerek, “Bu yönetim anlayışı devam ettiği sürece Fiskobirlik’in batması kaçınılmaz olacaktır. Lütfi Bayraktar ve yönetim kurulu birliği çok kötü yönetiyorlar. Yönetimdeki arkadaşlar her şeyin farkındalar ama sırf huzur hakkı alma uğruna başlarını öne eğiyorlar, konuşmuyorlar” iddiasında bulundu.

“NEREDE YAPILAN 100 MİLYONLUK YATIRIM”
Nurittin Kadar, Fiskobirlik Yönetim Kurulu Başkanı Lütfi Bayraktar’ın, EFİT’e 100 milyon liralık yatırım yaptıkları yönündeki açıklamasının gerçeği yansıtmadığını da ifade ederek” 2002 yılından bu güne kadar EFİT’e 18 milyon liralık yatırım yapılmıştır. İşte belgesi de buradadır. Şimdi bende soruyorum 82 milyon lira nereye gitti” diye konuştu.
Karan, tek başına da kalsa doğruların ortaya çıkması adına gerçekleri söylemeye devam edeceğini de ifade etti. Nurittin karan, Fiskobirlik’in arsa ve taşınmazlarını satarak sadece bu yıl 37 milyon lira faiz ödediğini de vurguladı.

Haber Yeşilgiresun