Bulancak Ajans

İşler Kesat Gidiyor!

İşler Kesat Gidiyor!
135
05 Kasım 2011 - 16:09

Kurban Bayramı yaklaşırken alıcı da satıcı da şikâyetçiydi. Bulancak Hayvan pazarında kasap malzemesi satan Arslan CAKMAK kurbanlık hayvan satışlarının durgun olması kendilerini de etkilediğini belirtti.

  CAKMAK, kurbanlık almak için pazara gelenler kurbanlık fiyatlarını yüksek bulurken satıcılarda sattıkları kurbanlıkların gecen yıldan ucuz olduğunu belirtiyor. Pazara gelenler fiyat soruyor almadan gidiyorlar. Kurbanlık satılmıyor, kurbanlıklar vatandaşın elinde kalıyor. Bu gün arife olmasına rağmen pazarda satılan kurbanlık miktarı çok az. Bizim işimiz kurbanlık alanlarla satanlar arasında, onlar ne kadar çok iş yaparlarsa bizde o kadar çok iş yaparız. Vatandaş kurbanlık almayınca bizde bundan etkileniyoruz. Ben bütün gün bir bıçak satabildim.    Kurbanlık satılacak ki bizde kasap malzemeleri satabilelim. Dedi.

Kaynak: Bulancak Ajans

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    Tum Hakları Saklıdır. ©2008 - 2020 Makalelerin sorumluluğu yazarlarına, makalelere yapılan yorumlar yorum sahibine aittir. Siteden alıntı yapılması halinde harici link verilmesi gereklidir.