Bulancak Ajans
Bulancak Ajans
DOLAR28,9919% 0.23
EURO31,2252% -0.16
STERLIN36,3918% -0.22
FRANG32,9603% -0.25
ALTIN1.866,62% -1,07
BITCOIN1.279.243-0.522

İş Kıyafet Tedarikçinizle uzun süredir çalışıyor musunuz?

İş Kıyafet Tedarikçinizle uzun süredir çalışıyor musunuz? Başlangıçta harika bir tedarikçi bulup sonsuza dek onlarla birlikte kalın.

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
İş Kıyafet Tedarikçinizle uzun süredir çalışıyor musunuz?

Başlangıçta harika bir tedarikçi bulup sonsuza dek onlarla birlikte kalın. 

Yanlış! Şirketinizin büyüklüğünden bağımsız olarak, tedarikçilerinizden en yüksek kalitede ürünü hak ediyorsunuz. Size kalite, fiyat ve müşteri hizmetlerinde değişiklik gösteren iş kıyafetleri sağlıyorlarsa, başka bir yere bakmanın zamanı gelmiş olabilir.

Personeliniz için tedarik ve iş kıyafeti temin ederken, akıllı, profesyonel ve dayanıklı olması için üretilmiş giysiler seçmeniz gerekir. Çalışanlarınız işinizin yüzüdür ve giydikleri şey şirket markanızı temsil eder.

Neden iş kıyafeti sağlıyoruz? Kıyafet kodu veya üniforma giydirmek, çalışanlarınızın ekip olarak daha iyi çalışmasına ve moral, güvenlik ve üretkenliği artırmasına yardımcı olduğu kanıtlanmıştır. 

Ama bu birdenbire tarafından olmaz. Makul fiyatlarla ve mükemmel hizmetle size kaliteli üniformalar sunan bir iş elbisesi tedarikçisine ihtiyacınız var. 

Peki, iş kıyafeti tedarikçinizi değiştirmek için ihtiyacınız olan işaretler nelerdir?

1. İletişim – merhaba, kimse var mı?

İletişim, mükemmel bir çalışma ilişkisinin anahtarıdır. Klişe gibi geliyor, değil mi? Biraz, ama güçlü bir iletişim, iş kıyafetinizin amaç için tamamen uygun olmasını sağlamak için çok önemlidir.

Endüstri o kadar hızlı hareket ediyor ki, son altı yıldır aynı T-Shirt satın almanız sizin için en uygun maliyetli çözüm olmayabilir. Sorulara ve kaygılara hızlı bir şekilde cevap vermeleri gerekiyor ve ihtiyaçlarınızı karşılamak için memnuniyetle değişiklikler yapacaklar.

Tedarikçiniz bir kesinti gibi hissettirdi mi? Canlı bir kişiyle iletişim kurmak zor mu? Mesajların bir kara deliğe mi giriyor? 

2. Zaman dilimleri – eşyalarım nerede?

Tamam, her tedarikçi Amazon kadar verimli olmayacak, ancak iş elbiselerinin ne zaman geldiğini bilmek her zaman yardımcı olacaktır, böylece dağıtımınızı planlayabilirsiniz.

Geç teslimatlar, tutarsız ürün kalitesi veya kötü paketleme, güvenilir teslimat sağlayamayan bir tedarikçi, düzeltilmesi gereken önemli bir sorundur – iyiliğiniz için.

Güvenilmez bir tedarikçinin işinizin genel sağlığı ve büyümesi için  kötü etkileri vardır.

3. Artan maliyetler – ne kadar?

Her tedarikçi zamanla maliyetlerini arttıracak, bu iş yapmanın bir parçası ve bu olduğunda ne olacağını şaşırmamalısınız. Ancak, önceden haber vermeksizin fiyatlarını fena halde yükselten bir tedarikçi ile iş yapmak istemezsiniz.

İyi tedarikçiler bunu basitçe yapmazlar. Müşterilerini gerekli fiyat artışlarına, vaktinden önce ve alternatif bir ürün sunabilecekleri bir yere hazırlamayı öncelik haline getirirler.

Ani beklenmedik fiyat artışları, özellikle çok fazla iş kıyafetine ihtiyaç duyduğunuz büyük bir projeniz varsa sizi zor durumda bırakıyor.

Ayrıca, iletişim kurmayan sık, küçük fiyat artışlarına da dikkat edin. Belki yeni bir nakliye ücreti, ek bir taşıma ücreti ya da daha önce ödemesini yapmış olduğunuz bir logo.

Tedarikçilerinizin fiyatlandırma uygulamaları size işinizin hak ettiği saygıyı vermiyorsa, başkalarıyla karşılaştırmaya başlamanın zamanı olabilir.

4. Kötü Servis – Özür dilerim!

Bir tedarikçi sizinle iş yapmak konusunda ciddiyse, hizmetlerinde görürsünüz. Öyleyse ne aramalısın? Bu kolay; detaylara dikkat, yüksek tepki süresi, doğru faturalandırma ve büyük bir gülümseme.

İş kıyafeti tedarikçinizle çalışmaktan zevk almalısınız ve bir giysi mi yoksa bin tane sipariş mi verdiğinizle ilgili işlem kolay olmalı. Kaliteli hizmet devam eden bir iş ilişkisi için çok önemlidir.

Eğer gittikçe daha fazla hata, ilgisizlik ve genel tembellik buluyorsanız, başka bir yere bakmanın zamanı gelmiştir. Bu sorunlar bir sizi işten uzaklaştırarak kaynak israfı.

Sizinle çalışmak isteyen tedarikçilerle çalışın!

Bu gerçekten roket bilimi değildir, iş kıyafeti tedarikçileri söz konusu olduğunda, sizinle çalışmak isteyen, ilişkinizle gurur duyan ve sunanlardan birini bulmanız gerekir. Şirketiniz, işinize kendi şirketmiş gibi davranacak bir tedarikçiyi hak ediyor. İşi yapacak ve yetenekleriyle ilgili gerçekleri açıklayacak.  

İş kıyafeti tedarikçilerini değiştirmek bir maliyet ve risk derecesi ile birlikte gelir – ancak yanlış tedarikçiyle kalmanın da pahalı olduğunu ve kendi risklerini taşıdığını unutmayın. Güveninizi kazanan ve hak eden tedarikçiden daha azına razı olmayın.

GIVIU’da biz işi doğru şekilde yapmaya kararlıyız – ve size kanıtlamak istiyoruz. Bizi arayın ve şirketinizin üniformasını basit, uygun maliyetli ve şirketinizin markasının kalitesini en iyi şekilde temsil etmeyi nasıl sağlayabileceğimizi tartışalım.

YORUM YAP

Okul Çantası23 Ocak 2020 / 15:02Yanıtla

bizim firma kullanıyor 10 numara iş kıyafetleri