DOLAR33,1952% -0.11
EURO36,0226% -0.6
STERLIN42,8115% -0.31
FRANG37,3483% -0.2
ALTIN2.551,00% -1,92
BITCOIN66.550,001.852
reklam

Giresun Medya Platformu Piknikte

Giresun Medya Platformu Yönetim Kurulu, yaptığı toplantı ile gündemindeki konuları ve Giresun STK’larının sorunlarını değerlendirdi.

Yayınlanma Tarihi : Google News
reklam

Giresun Medya Platformu Yönetim Kurulu, yaptığı toplantı ile gündemindeki konuları ve Giresun STK’larının sorunlarını değerlendirdi.

Ramazan ayı öncesinde İstanbul Havaalanı yakınında bulunan Tayakadın Doğa Piknik Alanında bir araya gelen medya mensupları gündem hakkında Arnavutköy Giresunlular Derneği Başkanı Ahmet Karasakal’ın da görüşlerini dinlediler.

İş adamı Serkan Çakır’ın sahibi olduğu Doğa Kır Mesire Alanına, Arnavutköy Giresunlular Derneği Başkanı Ahmet Karasakal’ın daveti üzerine gelen Giresun Medya Platformu Başkanı Sadi Toygar ve yönetim kurulu üyeleri hem stres attılar, hem de yerel gündem hakkında görüş alışverişinde bulundular.

Doğa Kır Mesire Alanında yapılan piknik toplantısında İstanbul’da faaliyet gösteren Giresun Sivil Toplum Kuruluşlarının genel durumu, Ramazan program davetleri, yerel seçim sonuçlarının Giresun camiasına etkileri ve kazandırdıkları konuşuldu. Arnavutköy Giresunlular Derneği Başkanı Ahmet Karasakal tarafından proje olarak dile getirilen ve yüzlerce kişinin bir araya gelerek oluşturacağı kooperatif anlamında gayrimenkul alımı satımı ve inşaat gibi işlerin yapılacağı çok ortaklı bir yapının ayrıntıları hakkında bilgi alındı.

Giresun Medya Platformu Başkanı Sadi Toygar, toplumu haberdar eden medya mensuplarının yılda bir defada olsa bir araya gelerek piknikte dinlenip stres atmalarının önemine dikkat çekerek, ev sahipliğinden dolayı Arnavutköy Giresunlular Derneği Başkanı Ahmet Karasakal’a teşekkür etti.

Toplantıya, Arnavutköy Giresunlular Derneği Başkanı Ahmet Karasakal, Giresun Medya Platformu Başkanı Sadi Toygar ve yönetim kurulu üyeleri İbrahim Balcıoğlu, Şaban Kutlu, Metin Ruşen, Hüseyin Şenel Odacı, Kazım Karaçoban ve Halil Derya Tekler katıldı.

Haber: Sadi Toygar

YORUM YAP