Giresun Federasyonu Afet Bölgesinde « Bulancak Ajans

6 Haziran 2023 - 02:36

Giresun Federasyonu Afet Bölgesinde

Giresun Federasyonu Afet Bölgesinde
Son Güncelleme :

30 Ağustos 2020 - 20:18

Geçtiğimiz Cumartesi akşamı Giresun Merkez, Dereli, Doğankent, Espiye ve Yağlıdere ilçelerinde yağmurla gelen afet sonrası sel bölgesine Giresun Federasyonu bir ziyaret gerçekleştirdi.

Giresun Federasyonu Genel Başkanı Muhterem Memiş sel olduğunu duyar duymaz Giresun’da bulunan ilçe belediye başkanlarını ve yerel yöneticilere telefonla ulaşamaya ulaşmaya çalıştı birçoğuyla da görüşüp bilgi aldı ve daha sonra bölgeye yönetim kurulu üyeleriyle gitti.

Başkan Memiş ve yönetim kurulu üyeleri önce Dereli ilçesine sonra Doğankent, Yağlıdere ve Espiye ilçelerinde belediye başkanları ile Merkez Çaldağ Muhtarlığını ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini iletti. Selin olduğu ilk saatlerde tüm birimleriyle Dereli’de bulunan Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu ile de Afet Koordinasyon Merkezinde görüşerek bilgi alış verişi yaparak ihtiyaç noktasında ne yapabileceklerinin konuştular. Federasyon Başkanı Memiş “ilçe ilçe köy köy yetkililerden bilgi alıp tespit yapıyoruz. Tüm gücümüzle hemşerilerimizin yanındayız” diye konuştu.

Haber: Aydın Kömürcü