102 Yılı Aşan Coşkuyla 19 Mayıs’ı Kutluyoruz « Bulancak Ajans

30 Mayıs 2023 - 21:50

102 Yılı Aşan Coşkuyla 19 Mayıs’ı Kutluyoruz

Atatürk’ü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınlayan Giresun Medya Platformu Başkanı İbrahim Balcıoğlu “19 Mayıs 1919 ruhu bugün bizde de devam etmektedir ve ilelebet edecektir’’ dedi.

102 Yılı Aşan Coşkuyla 19 Mayıs’ı Kutluyoruz
Son Güncelleme :

19 Mayıs 2021 - 21:44

Atatürk’ü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınlayan Giresun Medya Platformu Başkanı İbrahim Balcıoğlu “19 Mayıs 1919 ruhu bugün bizde de devam etmektedir ve ilelebet edecektir’’ dedi

Platform adına yapılan açıklamada “Giresun Medya Platformu olarak, başta Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, Türkiye Cumhuriyeti’nin temellerini atan tüm kahramanlarımıza ve aziz şehitlerimize duyduğumuz minnet ilelebet payidar olacaktır.

“Mustafa Kemal Atatürk bugünü gençliğe armağan ederek gençlere Cumhuriyeti ve Cumhuriyet değerlerini koruma görevini vermiştir. Bu görev aynı zamanda gençlere duyulan sonsuz bir güvenin göstergesidir.

Biz de gençlerimize güveniyoruz. Geleceğimiz için, gençlerimiz için öncelikle Cumhuriyet değerlerine, demokrasiye sahip çıkmak; sorgulayan, eleştiren, fikri hür, vicdanı hür nesiller yetiştirmek; onların önlerini açmak ve ülkemizin eğitim kalitesini yükseltmeyi hedeflemek hepimizin önceliği olmalıdır.

Yerel Basın olarak bu bilinç ve hedefle var gücümüzle çalışmaya, gençlerimizi eğitimden, bilim, girişimcilik, sanat ve spora kadar tüm alanlarda desteklemeye devam edeceğiz.

Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere, silah arkadaşlarını ve aziz şehitlerimizi saygı ve şükranla anıyor, tüm milletimizin ve gençlerimizin 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı’nın 102.yılını büyük bir coşku ve heyecanla kutluyoruz” denildi.