DOLAR32,7878% 1.53
EURO35,1602% 0.53
STERLIN41,6058% 0.85
FRANG36,8443% 1.98
ALTIN2.457,99% 2,80
BITCOIN66.614,850.608
reklam

Yüksel: Kandiller Birlik Ve Beraberliği Pekiştirir

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Ünzile Yüksel, Regaip Kandili dolayısıyla kutlama mesajı yayınladı.

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
Yüksel: Kandiller Birlik Ve Beraberliği Pekiştirir
reklam

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Ünzile Yüksel, “Mübarek Üç Aylar’ın başlangıcı olan Regaip Kandili’nin Ramazan-ı Şerif’in müjdecisi bu aylarda sevgi, saygı ve yardımlaşma duyguları doruğa ulaşır. Kandiller, insanların kalplerin birbirlerine yaklaştıran, komşuluk, akrabalık, birlik, beraberlik, dayanışma duygularını arttıran, çok özel gecelerdir” dedi.
Regaip Kandilinin, Yüce Allah’ın af ve bağışının istendiği, ilahî müjdelerle dolu bir gece olduğunu söyleyen Ünzile Yüksel, mesajında şu ifadelere yer verdi:
“Üç aylara girdiğimiz manevi iklimi fırsat bilerek aramızdaki çekişmeleri, kin ve kırgınlıkları bertaraf etmeli, elimizi ve gönlümüzü, uzanabileceğimiz herkese açmalı, Yüce Dinimizin bizden istediği, sevgi ve gönül huzuru ortamının kurulmasına, kardeşlik ve beraberliğimizin güçlenmesine, insanî ve ahlaki meziyetlerin yeniden yeşermesine gayret göstermeliyiz.
Bu duygu ve düşüncelerle Regaip Kandilinin aziz milletimizin ve bütün İslam aleminin birlik ve beraberliğine, insanlık aleminin barış ve huzuruna vesile olmasını Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum.”

YORUM YAP