DOLAR32,5038% 0.08
EURO34,7826% -0.12
STERLIN40,2943% -1.04
FRANG35,7169% 0.28
ALTIN2.499,53% 0,61
BITCOIN2.112.797-0.336

Yardımlarımız Kesintisiz Devam Etmektedir

Kahramanmaraş merkezli meydana gelen ve 10 vilayette büyük yıkıma sebep olan depremin yaralarının sarılması adına ilk günden itibaren ülkenin dört bir yanından…

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
Yardımlarımız Kesintisiz Devam Etmektedir

 sağlanan gıda ve giyim eşyası yardımlarının kesintisiz devam etmesinin önemine vurgu yapan Giresun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Çakırmelikoğlu, “Bölge insanının kullanımı için sağlanan yardımların yerine ulaşması noktasında Giresun Valiliği AFAD koordinasyonun da sağlanan ağın hedeflenen yerlere ulaştığını görmekteyiz.” dedi.

Gıda ve giyecek yardımının kesintisiz sürmesinin yanında ilimizde bulunan özel sektör iş makinelerinin de bölge de arama kurtarma ve enkaz kaldırma çalışmalarında kullanılmak üzere sevk edildiğini belirten Başkan Çakırmelikoğlu, “Deprem bölgesinin acilen çadır, konteynır, elektrikli yada katı yakıt sobalı ısıtıcılar ile mobil tuvalete ihtiyaç olduğu bilinmektedir. Bu kapsamda Giresun Ticaret ve Sanayi Odası üyelerimiz başta olmak üzere yardımsever halkımızın desteklerini bekliyoruz. Ayrıca yakacak konusunda da insanlarımızın yoğun çabalarını ise taktirle karşılıyoruz. Bugün birlik olma ve enkaz altında bulunan yurttaşlarımız için dua etme, yaralı ve mağdur vatandaşlarımız için ise sıcak barınma alanları oluşturma zamanıdır.” açıklamasında bulundu.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.