DOLAR32,3607% 0.17
EURO34,4602% -0.71
STERLIN40,3340% -0.67
FRANG35,3962% -0.32
ALTIN2.438,65% -0,91
BITCOIN2.198.893-4.298

Ünlü, Kurumlara Veda Ziyaretlerinde Bulundu

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayip Erdoğan’ın tensipleriyle, 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2’nci ve 3’üncü maddeleri gereğince hazırlanan 09.08.2023 tarih ve 2023/376 sayılı Karar doğrultusunda Manisa Valiliğine atanan Sayın Valimiz Enver Ünlü, kurumlara veda ziyaretlerinde bulundu.

Yayınlanma Tarihi : Google News
Ünlü, Kurumlara Veda Ziyaretlerinde Bulundu

Vali Ünlü, ilk olarak 11 Ağustos Cuma günü saat 14.00’te Jandarma Bölge Komutanlığını ziyaret etti.

Giresun Jandarma Bölge Komutanı Tümgeneral Selçuk Yıldırım ve Jandarma personeli tarafından karşılanan Vali Ünlü, Tören Mangasını selamlayarak akabinde Jandarma Şeref Defteri’ni imzaladı.

Samimi bir ortamda gerçekleştirilen ziyarette Giresun Jandarma Bölge Komutanı Tümgeneral Selçuk Yıldırım tarafından Vali Ünlü’ye komando bıçağı hediye edildi.

Vali Ünlü, ziyaret sonrası yapmış olduğu paylaşımda “Giresun Jandarma Bölge Komutanlığımızı ziyaret ederek değerli paşamız Tümgeneral Selçuk Yıldırım ve 184 yıldır üstlendiği tüm görevleri özveriyle yerine getiren kahraman Jandarma’mızla vedalaştık…

Rabbim ayağınıza taş değdirmesin.” sözlerine yer verdi.

Vali Ünlü, veda ziyaretlerine sırasıyla; İl Jandarma Komutanlığı, 112 Acil Çağrı Merkezi Müdürlüğü, İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü (AFAD), Giresun Üniversitesi, İl Özel İdaresi ve Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürlüğü ile devam etti.

Giresun Merkez Teyyaredüzü Mahallesi’nde bulunan İl Jandarma Komutanlığı girişinde İl Jandarma Komutanı J. Kd. Albay Özgür Özer ve rütbeli askerler tarafından törenle karşılanan Vali Ünlü, ziyaretin anısına Şeref Defteri’ni imzaladı. İl Jandarma Komutanı Özer tarafından günün anısına Vali Ünlü’ye Bayrağımızın yer aldığı tablo hediye edildi.

İl Jandarma Komutanı Özer ile bir süre sohbet eden Vali Ünlü, ziyaret sonrası “Tarihi şan, şeref ve fedakârlıklarla dolu, tüm zorlu şartlarda yüksek vazife şuuruyla milletimizin yanında olan kanun ordusu Jandarma’mızla vedalaştık…

Rabbim her türlü kötülükten korusun.” ifadelerini kullandı.

İl Jandarma Komutanlığı ziyaretinin ardından 112 Acil Çağrı Merkezi Müdürlüğünü ziyaret eden Vali Ünlü, “7 gün 24 saat değerli vatandaşlarımızın hizmetinde olan, acil yardımlar için canla başla çalışan tüm 112 Acil Çağrı Merkezimizin değerli personelleriyle vedalaştık. Görevlerinde kolaylık diliyorum.” cümlelerine yer verdi.

İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü (AFAD) ziyaretinde İl Müdürü Murat Cavunt ve personellerle bir araya gelen Vali Ünlü, “Yaşadığımız afetlerde omuz omuza görev yaptığımız İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğümüzün (AFAD) değerli personelleriyle vedalaştık. Rabbim milletimizi tüm afetlerden, felaketlerden muhafaza eylesin.” sözlerini kullandı.

Akabinde Giresun Üniversitesine geçen Vali Ünlü, Güre yerleşkesindeki Rektörlük makamında gerçekleşen ziyarette Giresun Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yılmaz Can’a çalışmalarında başarılar diledi.

Son olarak İl Özel İdaresi ile Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürlüğüne veda ziyareti gerçekleştiren Vali Ünlü, “İl Özel İdaresi ve Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürlüğünde görev yapan mesai arkadaşlarımızla vedalaştık. Hep birlikte yürüttüğümüz çalışmalardan dolayı tüm personellerimize teşekkür ediyor, meslek hayatlarında başarılar diliyorum.” ifadelerine yer verdi.

Vali Ünlü, gerçekleştirmiş olduğu ziyaretlerde görev süresi boyunca verdikleri desteklerden dolayı herkese şükranlarını iletti.

Kurum amirleri de ziyaretlerinden dolayı Vali Ünlü’ye teşekkür ederek, yeni görevinde başarılar dilediler.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.