![Ulaşıma Kapanan Mahalle Yolları Ulaşıma Açıldı.](https://i0.wp.com/www.bulancakajans.com/wp-content/uploads/2024/01/ulaskayoa.jpg?fit=760%2C420&ssl=1)
![reklam](https://www.bulancakajans.com/wp-content/uploads/2024/05/kusluhan-300x250-1.jpg)
Giresun Özel İdare Müdürlüğünden elde edilen bililere gör; Merkez Kemaliye Köyü yolunda heyelan meydana geldi.
Giresun il Özel İdaresi ekipleri Kemaliye Köyündeki heyelana müdahale etti. Yapılan çalışma ile heyelan kaldırıldı akabinde temizlik yapıldı ve yol ulaşıma açıldı.
Ayrıca; Merkez Çandır köyü Çukur mahalle yolu kaya düşmesi sonucu ulaşıma kapanmıştı. Giresun İl Özel İdaresi ekipleri Çukur mahalle yolundaki kayaları kaldırarak yolu yeniden ulaşıma açtı.