Trafik yoğunluğu için saat düzenlemesi « Bulancak Ajans

29 Eylül 2022 - 20:13

Trafik yoğunluğu için saat düzenlemesi

Bulancak Belediyesi tarafından Bulancak mahallesinde sürdürülen doğal görünümlü küp taş döşeme işi büyük oranda tamamlanırken,

Trafik yoğunluğu için saat düzenlemesi
Son Güncelleme :

02 Temmuz 2021 - 23:02

Bulancak Belediyesi tarafından Bulancak mahallesinde sürdürülen doğal görünümlü küp taş döşeme işi büyük oranda tamamlanırken, biten kısımlarda oluşan araçların caddeleri otopark gibi kullanmaya devam etmesini engellemek için kaldırımlara ve çift yönlü caddelerin orta kısmına saksılar konulmaya başlandı. Dört mevsim yeşil kalan bitkiler dikilen ahşap saksılar yeni yapılan küp taş kaldırım ve caddelerin güzelliğine güzellik katarken, otopark sorununun da çözümüne katkı sağlamış oldular.

Trafik yoğunluğu için saat düzenlemesi

Diğer taraftan, yeni yapılan caddelerde trafik yoğunluğunu azaltmak için Bulancak Belediyesi encümen kararıyla; hafta içi 08.00 ile 18.00 saatleri arasında, Bulancak Mahallesi; Terazi Sokak, İskele Caddesi, Hamam Sokak, İnönü Sokak, Daracık Sokak, Kumyalı Sokak, Hacı Ömer Efendi Sokak ve Şehit Üsteğmen Oğuz Türüdü Caddesi, cadde ve sokaklarında, Kamyon, Tır, Otobüs vb. araçlara kısıtlama getirilmesi kararı alındı.