Bulancak Ajans
Bulancak Ajans
DOLAR31,9436% 1.02
EURO34,6201% 0.86
STERLIN40,5269% 0.98
FRANG36,1930% 1.04
ALTIN2.123,42% 1,07
BITCOIN1.996.4042.48

Tosunoğlu’nun 2023-2024 Eğitim Öğretim 1. Yarıyıl Tatili Mesajı

Giresun İl Mili Eğitim Müdürü Ertuğrul TOSUNOĞLU, 2023-2024 eğitim öğretim yarıyılının I. Yarıyıl (sömestir) tatilinin başlaması nedeniyle bir mesaj yayımladı. TOSUNOĞLU mesajında; ”Kıymetli Öğretmen Arkadaşlarım, Sevgili Öğrencilerim ve Değerli Velilerimiz, huzurlu ve başarılı bir eğitim süreciyle birlikte 2023-2024 eğitim öğretim yarıyılını tamamlayıp yarıyıl tatiline girmiş bulunmaktayız. Bilginin gücünün, bireylerin ve toplumların gelişiminde azami önem kazandığı […]

Yayınlanma Tarihi : Google News
Tosunoğlu’nun 2023-2024 Eğitim Öğretim 1. Yarıyıl Tatili Mesajı

Giresun İl Mili Eğitim Müdürü Ertuğrul TOSUNOĞLU, 2023-2024 eğitim öğretim yarıyılının I. Yarıyıl (sömestir) tatilinin başlaması nedeniyle bir mesaj yayımladı.

TOSUNOĞLU mesajında; ”Kıymetli Öğretmen Arkadaşlarım, Sevgili Öğrencilerim ve Değerli Velilerimiz, huzurlu ve başarılı bir eğitim süreciyle birlikte 2023-2024 eğitim öğretim yarıyılını tamamlayıp yarıyıl tatiline girmiş bulunmaktayız.

Bilginin gücünün, bireylerin ve toplumların gelişiminde azami önem kazandığı günümüzde, eğitim adına çeşitli uygulama ve projeleri hayata geçirerek ilimizdeki eğitimin kalitesini arttırmak ve daha üst noktalara taşımak için her yıl olduğu gibi bu yıl da elimizden gelen gayreti gösteriyoruz.

Sevgili Öğrenciler;

Birinci yarıyılda elinizden gelen gayreti gösterdiniz. Enerji depolayarak yeni döneme daha güçlü ve daha başarılı olarak devam edeceğiniz kanaatindeyim. Unutmayın ki başarınızın temel sırrı sistemli, planlı ve disiplinli çalışmadır. Öğrendiğiniz her yeni bilgi sizi heyecanlandırmalı, merak uyandırmalı ve onu hayatta nasıl kullanacağınızın sentezini yapmalısınız. Kendini bilen, milli ve manevi değerlerine bağlı, geçmişini övgüyle hatırlarken onlardan ders almasını da bilen siz sevgili gençler oldukça geleceğe daha umutla ve gururla bakmaktayız.

Sizlerden, geride bıraktığınız ilk yarıyılın ardından tatili çok iyi değerlendirip gezerek, görerek, okuyarak, oyun oynayarak, spor yaparak, kısacası hoşça ve en verimli şekilde zaman geçirerek ikinci döneme dinç bir şekilde girmenizi istiyorum.

Kıymetli Öğretmen Arkadaşlarım;

Emekleriniz ve bitmeyen özverinizle bir yarıyılı daha tamamlamış bulunmaktayız. Eğitimin en önemli mihenk taşı olan sizler sayesinde hedeflerimize artık daha yakınız. Bu kutsal yolculuğunuzda bilmelisiniz ki her daim yanınızdayız. Sizler öyle bir önemli bir vazifeye sahipsiziniz ki, yarınlarımızın teminatı evlatlarımızı bilginin tadına varmaya davet ediyorsunuz. Bu bilinçle hareket eden öğretmenlerimiz her daim, araştıran, kendini yenileyen, geçmişinden haberdar ve geleceğe umutla bakan bireyler olmuştur. Ne mutlu bizlere ki geleceğimiz çocuklara; çocuklarımız da sizlere emanet…

Bu duygu ve düşüncelerle sözlerimi tamamlarken başta çocuklarımızı türlü fedakârlıkla yetiştiren velilerimiz olmak üzere kıymetli öğretmelerimiz, yönetici arkadaşlarımız ve sevgili öğrencilerimizin yarıyıl tatilini en güzel şekilde geçirmelerini temenni ediyor, hepinize sevgi ve saygılarımı sunuyorum.” ifadelerine yer verdi.

YORUM YAP