DOLAR32,7878% 1.53
EURO35,1602% 0.53
STERLIN41,6058% 0.85
FRANG36,8443% 1.98
ALTIN2.457,99% 2,80
BITCOIN66.587,030.624
reklam

Tirebolu Saadet Teşkilatı Kuzgun’da Toplandı

Saadet Partisi Tirebolu İlçe Teşkilatı aylık olağan toplantısını ilçenin Kuzgun Köyünde topladı. Giresun İl Başkanı Abdulkadir Bektaş ve yönetim kurulu üyelerinin katıldığı toplantı köyde büyük ilgi gördü.

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
Tirebolu Saadet Teşkilatı Kuzgun’da Toplandı
reklam

Yapılan mutad toplantıdan önce il ve ilçe yöneticilerinden oluşan bir grup Kuzgun ve Ketençukur Köylerini ziyaret ederek bir takım incelemelerde bulundular. 

Ketençukur Köyüne yapılmakta olan beton köprü yerinde incelenerek yapılan çalışma hakkında Ketençukur Muhtarı Mustafa Aydin yapılan köprü hakkında önemli bilgiler verdi. Yapılan çalışmalar ve köprünün geldiği nokta konusunda kendisine teşekkür eden Bektaş böyle bir köprüyü köyüne kazandırdığı için kendisini tebrik etti.

Daha sonra Kuzgun Köyüne geçen Saadet Partisi İl Başkanı Abdülkadir Bektaş, burada esnaf ziyaretlerinde bulundu. Sonra Kuzgun Köyü asma köprüsünde incelemelerde bulunarak köprünün neden tamir edilmediğini sordu. Bu köprünün çok yıprandığını belirterek tehlikeli bir hal aldığını müşahede ettiğini belirterek insan sağlığı açısından bir an önce yapılması gerektiğini söyledi.

Daha sonra ise Saadet Partisi Tirebolu İlçe Teşkilatının Nisan ayı toplantısına katılarak bir konuşma yaptı. Son olarak da ilçe teşkilatının iftar sofrasında çorba, kuru fasulye ve pilavdan oluşan menüsüne kaşık sallayan Bektaş “çok güzel bir organizasyon oldu. Emeği geçenlere teşekkür ederim. İnşallah Kuzgun Köyüne bir daha gelelim” diyerek memnuniyetini belirtti. 

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Saadet Partisi Tirebolu İlçe Başkanı Ayhan İnal “bugün buraya gelerek bizi onurlandıran İl başkanımız ve yönetim kurulu üyelerine, Kuzgun Köyü esnafına, ayrıca iftar yemeğine katılan çok değerli İstanbul Giresunspor Kulübü Başkanı İsmail Yalçın ile Muzaffer Gündüz ve yeni yapılan köprüde bizle beraber il başkanımızın gelmesini bekleyen ve yeni köprü ile ilgili bilgiler veren Ketençukur Muhtarı Mustafa Aydın ve ilçe yönetim kurulu üyelerime çok teşekkür ederim” dedi.

YORUM YAP