DOLAR32,5436% 0.04
EURO35,1244% 0.17
STERLIN41,5965% 0.26
FRANG36,8040% 0
ALTIN2.432,74% 0,01
BITCOIN64.941,99-0.377
reklam

TİRDEF İstişare Toplantısı Yapıldı

Kısa adı TİRDEF olan Tirebolu Dernekler Federasyonu istişare toplantısı Beykozlu Giresunlular Derneği merkezinde yapıldı. 9 Ocak Pazar günü, sabah saatlerinde yapılan toplantıya TİRDEF yöneticileri ile üye dernek başkan ve yetkilileri katıldı.

Yayınlanma Tarihi : Google News
TİRDEF İstişare Toplantısı Yapıldı
reklam

23 Ocak Pazar günü Üsküdar’da bulunan Altunizade Kültür ve Sanat Merkezi’nde yapılacak olağan genel kurul için aday olan İbrahim Aydın, Necati Yılmaz ve Necdet Demirel’in de katılarak adaylık gerekçelerini açıkladıkları toplantıda, dernek başkanları da kendi görüşlerini aktarma fırsatı buldular. Konuşmacılar aday sayısının fazla olduğunu bunun mümkünse teke olmazsa da ikiye indirilmesi yönünde kanaat belirtirlerken adaylar şimdilik adaylıklarını açıkladıklarını ve sonuna kadar devam edeceklerini belirttiler.

Toplantıya Kuzgun Köyü Derneği adına katılan TİRDEF Kurucularından İbrahim Balcıoğlu da mümkün olursa seçime adaylar katılsa bile kurul üyelikleri için birlikte tek liste yapılması gerektiğini belirterek “Seçim sonunda kırgınlıkları ve dağılmayı önleyecek bir sistem olduğuna inanıyorum” dedi. 

Bilindiği gibi TİRDEF Muhasibi İbrahim Aydın ve TİRDEF Başkan Vekili Necati Yılmaz adaylıklarını önceden açıklamış ve son günlerde ise TİRDEF Başkanı Necdet Demirel de “gördüğüm lüzum üzerine bu dönem tekrar aday oluyorum” demişti. Haber: İbrahim Balcıoğlu

YORUM YAP