DOLAR32,8425% 0.05
EURO35,1743% -0.16
STERLIN41,5836% -0.28
FRANG36,8324% 0
ALTIN2.492,37% 0,10
BITCOIN64.779,81-0.225
reklam

Temiz bir Bulancak için birlikte hareket etmeliyiz!

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
Temiz bir Bulancak için birlikte hareket etmeliyiz!
reklam

Bulancak Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, ilçenin her köşesinde aralıksız temizlik ve çöp toplama hizmeti vererek temiz bir Bulancak için gece-gündüz çalışıyor.

Yaz aylarında artan nüfusla birlikte her alanda iş yüklerinin de arttığına dikkat çeken Belediye Başkanı Recep Yakar, ilçenin temiz kalması noktasında vatandaşlardan da destek isteyerek, “Değerli Bulancaklılar, temizlik işleri personelimiz yaz aylarının bu sıcak günlerinde aralıksız temizlik çalışmalarını sürdürüyor. Fakat yazın nüfusu 50-60 bine çıkan ilçemizde eğer siz değerli vatandaşlarımız bizlere destek olmazsanız ilçemizi temiz tutma şansımız olmaz. Lütfen parklarımızı, sahilimizi, caddelerimizi temiz kullanalım. Yerlere gelişi güzel çöp atmayalım. Çöplerimizi kamyonların çöp toplama saatlerinde çıkaralım. Bulancak bizim evimiz ve evimizde gösterdiğimiz titizliği şehrimize de göstermeliyiz. Ancak el ele verirsek, evimiz gibi tertemiz bir Bulancak da yaşayabiliriz” dedi.

Yeni çöp kovaları konuldu, sahilde ot temizliği yapıldı

Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından ilçede bulunan park ve bahçelere yeni çöp kovaları konulurken, yetki alanında olmamasına rağmen Karayolu kenarlarında ot temizliği yapılarak vatandaşların daha rahat bir ortamda sahil gezintileri yapmaları sağlandı.

    

YORUM YAP