![TCSG 83 Gemisi, 1 Temmuz’da Halkın Ziyaretine Açılacak](https://i0.wp.com/www.bulancakajans.com/wp-content/uploads/2023/06/gemziacgi-790x420.jpg)
![reklam](https://www.bulancakajans.com/wp-content/uploads/2024/05/kusluhan-300x250-1.jpg)
Sahil Güvenlik Komutanlığının yapmış olduğu çalışmaları, görev ve sorumluluklarını halka tanıtmak amacıyla Sahil Güvenlik Gemisi TCSG 83, 1 Temmuz Cumartesi günü halkın ziyaretine açılacak ve personeller tarafından vatandaşlara gerekli bilgilendirme çalışmaları yapılacak.
Bu kapsamda TCSG 83 Gemisi’ni ziyaret etmek isteyen vatandaşlarımız, 1 Temmuz Cumartesi günü 10.00-16.00 saatleri arasında Giresun Limanı’na gelerek gemiyi ziyaret edebilirler.