![Tapu Müdürlüğü ile Kadastro İl Müdürlüğü Yeni Binasına Taşındı](https://i0.wp.com/www.bulancakajans.com/wp-content/uploads/2022/03/ilozdeyenbi-750x420.jpg)
![reklam](https://www.bulancakajans.com/wp-content/uploads/2024/05/kusluhan-300x250-1.jpg)
Giresun Tapu Müdürlüğü ile Kadastro İl Müdürlüğü hizmet birimleri Teyyaredüzü Mahallesi’nde yeni İl Özel İdaresi hizmet binasına taşındı.
Çıtlakkale Mahallesi Atatürk Bulvarı üzerinde bulunan Giresun Valiliği C Blok’ta hizmet vermekte iken Teyyaredüzü Mahallesi Atatürk Bulvarı İl Özel İdare Binası No: 421 adresine taşınan; Kadastro İl Müdürlüğü Kat:3’de, Giresun Tapu Müdürlüğü ise Kat:2 adresinde 21 Mart Pazartesi gününden itibaren vatandaşlara hizmet vermeye başladı.