Seyir Terası Misafirlerini Bekliyor « Bulancak Ajans

30 Kasım 2022 - 17:06

Seyir Terası Misafirlerini Bekliyor

Giresun Belediyesi, şehrin çehresini değiştirecek projeleri bir bir vatandaşın hizmetine sunmaya devam ediyor.

Seyir Terası Misafirlerini Bekliyor
Son Güncelleme :

10 Ağustos 2021 - 8:09

Kale’nin Kuzey Batı yakasına modern bir şekilde inşa edilen ve vatandaşların hoşça vakit geçirebileceği, şehir manzarasına hâkim alandaki seyir terası projesi hayata geçirildi.

Kafe hizmeti de veren seyir terasında misafirler  sıcak ve soğuk içeceklerini yudumlarken doğa ve denizin eşsiz manzarasını izleyebiliyor.

Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, hem tarihi mekanları hem de turizm potansiyeli bulunan Giresun’umuzun bölgenin incisi olduğunu söyledi.

Giresun’un güzelliklerini dünyaya tanıtmak için çalışmalarına devam ettiklerini belirten Şenlikoğlu, “İnsanlar artık değişik yerler gezip görmek istiyorlar. İlimiz bu anlamda doğal güzellikleri ile görülmeye değer bir yer. Bizler şehrimizin tanıtımı ve gelen misafirlerimize en iyi hizmeti verebilmek için çalışıyoruz. Giresun’un turizmden istediği payı alabilmesi için projeler üretiyoruz. Bu projelerden hayata geçirdiğimiz seyir terasımız yerli ve yabancı misafirlerini bekliyor. Misafirlerimiz seyir terasımızdan Giresun’umuzun eşsiz manzarasını izleyebilirler. Seyir terasımızın şehrimiz turizmine katkısının olacağına inanıyorum.” dedi.