DOLAR32,5436% 0.04
EURO35,1244% 0.17
STERLIN41,5965% 0.26
FRANG36,8040% 0
ALTIN2.432,74% 0,01
BITCOIN64.941,99-0.377
reklam

Şenlikoğlu’nun Ramazan Ayı Mesajı

Yayınlanma Tarihi : Google News
Şenlikoğlu’nun Ramazan Ayı Mesajı
reklam

Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, rahmet ve mağfiret ayı olan Ramazan ayı dolayısıyla bir mesaj yayınlayarak: “On bir ayın sultanı rahmet bereket ve huzur ayı olan mübarek Ramazan ayına erişmenin mutluluğu içerisindeyiz. Hoş geldin şehri Ramazan.” dedi.

Ramazan-ı Şerifin insanlar arasındaki birlik ve beraberlik bağlarının güçlenmesine büyük katkı sağlayan manevi deryanın her alanda yaşandığı çok önemli bir ay olduğunu söyleyen Şenlikoğlu: “Rahmet, mağfiret ve bereket mevsimi olan Ramazan-ı Şerif, dini açıdan taşıdığı anlamın yanı sıra sosyal olarak da tam bir dayanışma dönemidir. Halkımızın bu kutsal ayda yardım yaparak, bağışta bulunarak, dua ederek, ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızla dayanışma içinde olacağına inanıyorum. Maddi ve manevi sayısız güzelliklerin yaşandığı Ramazan-ı Şerif’i bu erdemli özelliklerin her birimize yerleşmesi için bir vesile olarak değerlendirmeliyiz.” diyerek şöyle devam etti:

“Malumunuz tüm dünyayı ve ülkemizi de etkisi altına alan büyük bir salgınla mücadele içerisindeyiz. Gönül isterdi ki hep birlikte teravihler kılacağımız, bayram namazları eda edeceğimiz bir Ramazan ayı yaşamış olalım. İnşallah güzel günler artık bizler için uzak değil. İnanıyorum ki milletçe el ele verip bu sıkıntılı günlerinde üstesinden geleceğiz. O eski Ramazanları tekrardan yaşayacağımız, yan yana olup kucaklaşacağımız birlikte bayram namazları kılacağımız günler olacak.

Bu vesile ile Ramazan ayının öncelikle Giresunumuz’a, ülkemize ve tüm insanlığa sağlık kardeşlik huzur ve hayırlar getirmesini temenni eder, tüm hemşehrilerimin Ramazanını tebrik ederim.”

YORUM YAP