DOLAR32,2053% -0.22
EURO35,1156% -0.22
STERLIN41,0337% -0.05
FRANG35,4067% -0.62
ALTIN2.500,70% 1,40
BITCOIN67.017,401.267

Şenlikoğlu, Bakanımız Soylu, Her Zaman Yanımızda

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Giresun’a gelerek bir takım temaslarda bulundu.

Yayınlanma Tarihi : Google News
Şenlikoğlu, Bakanımız Soylu, Her Zaman Yanımızda

Ordu-Giresun Havaalanı’nda Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu’nun da bulunduğu heyet tarafından karşılanan Bakan Soylu, Giresun Valiliği’ne geçerek burada düzenlenen istişare ve değerlendirme toplantısına başkanlık etti.

Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu’nun da katıldığı toplantıda, geçtiğimiz yıl Ağustos ayında Giresun’da yaşanan sel afetinden bugüne kadar geçen süreçte yürütülen çalışmalar ele alındı. Ayrıca Giresun genelinde devam eden ve planlanan yeni çalışmalar da toplantıda görüşüldü.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu daha sonra ise sel afetinin yoğun olarak yaşandığı Dereli ve Doğankent ilçelerine giderek yapılan çalışmaları yerinde inceledi.

Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, yaptığı açıklamada: “Özellikle geçtiğimiz yıl yaşamış olduğumuz sel afetinden sonra Sayın Bakanımız Süleyman Soylu bizleri bir an yalnız bırakmamıştır. Her fırsatta şehrimize gelmiş ve çalışmaları bizzat izleyip yönetmiştir. Bugün bir kez daha bizlerle birlikte olan Bakanımıza ilimize gösterdiği ilgi ve alakadan dolayı bir kez daha teşekkür ediyorum” dedi.

YORUM YAP