![Öztürk, Spor kompleksinin yüzde 95’i tamamlanmış durumda](https://i0.wp.com/www.bulancakajans.com/wp-content/uploads/2019/12/CEMAL-ÖZTÜRK-790x420.jpg)
![reklam](https://www.bulancakajans.com/wp-content/uploads/2024/05/kusluhan-300x250-1.jpg)
Ak Parti Giresun Millet vekili Cemal Öztürk sosyal medya hesabından ”Çotanak Spor Kompleksi inşaatında sona yaklaşıldı.” diyerek bir paylaşımda bulundu.
Öztürk’ün yaptığı paylaşım şöyle; İlimizde sporun geleceğine yönelik önemli bir yatırım olan, Çotanak Spor Kompleksi inşaatında devam eden çalışmalarda sona yaklaşıldı. Spor kompleksinin fiziki gerçekleşmesi % 95 seviyesinde tamamlanmış durumda.++
İlimizde sporun geleceğine yönelik önemli bir yatırım olan, Çotanak Spor Kompleksi inşaatında devam eden çalışmalarda sona yaklaşıldı. Spor kompleksinin fiziki gerçekleşmesi % 95 seviyesinde tamamlanmış durumda.++ pic.twitter.com/qv9xe55Bta
— Cemal ÖZTÜRK (@mvcemalozturk) May 1, 2020