DOLAR32,3607% 0.17
EURO34,4602% -0.71
STERLIN40,3340% -0.67
FRANG35,3962% -0.32
ALTIN2.438,65% -0,91
BITCOIN2.281.341-2.715

Miraç Kandili Dualarla İdrak Edildi

Giresun Valisi Sayın Enver Ünlü, Peygamber Efendimizin mucizelerle dolu yolculuğunun gerçekleştiği ve üç ayların ikinci kandil gecesi olan Miraç Kandili münasebetiyle Merkez Hacı Miktad Camii’nde düzenlenen Mevlid-i Şerif programına katıldı.

Yayınlanma Tarihi : Google News
Miraç Kandili Dualarla İdrak Edildi

İl Müftüsü Ramazan Topcan ile birlikte hafızların Kur’an-ı Kerim okuduğu, salavatların getirildiği, Kahramanmaraş merkezli depremden etkilenen vatandaşlarımız için dualar edildiği, Mevlid’den bölümler ve ilahilerin yer aldığı, Miraç Kandili özel programları sonrası Vali Ünlü, vatandaşlarla tek tek selamlaşarak lokum ikram etti.

Vali Ünlü, Miraç Kandili ile ilgili olarak “Bu mübarek gecede dualarımız yaralarımızı bir an önce sarmak için, şifa bekleyen kardeşlerimizin sağlıklarına kavuşmaları için… Rabbim asrın en büyük deprem felaketinin yaşandığı bu dönemde birlik, beraberlik ve dirayetimizi daha da artırsın. Miraç Kandili’miz mübarek olsun.

Bu mübarek gecede elim depremde hayatlarını kaybeden kardeşlerimiz için Mevlid-i Şerif okuttuk. Afet ve hüzünle daralan yüreklerimizin dayanışma, inanç ve sevgiyle ferahlaması duasıyla… Rabbim kabul eylesin.” paylaşımlarında bulundu.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.