DOLAR32,2511% 0.14
EURO35,0023% 0.27
STERLIN41,0886% 0.43
FRANG35,2346% 0.08
ALTIN2.418,47% 0,36
BITCOIN68.930,003.285

Mavi Karadeniz Tv Giresunlu İş İnsanları ve Bürokratları Derneği yetkililerini Ağırladı

Mavi Karadeniz Tv ekranlarında her hafta yayın yapan Kültür Yolculuğu Programı’nın bu haftaki konukları Giresunlu İş İnsanları ve Bürokratları Derneği yetkilileri oldu.

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
Mavi Karadeniz Tv Giresunlu İş İnsanları ve Bürokratları Derneği yetkililerini Ağırladı

Dernek Genel Başkanı Kemal Tokmak, Genel Başkan Yardımcısı İlhan Avutman, Genel Sekreter İzzet Kaşık ve üye Mustafa Taşdemir’in katıldığı programı gazeteciler Sadi Toygar ve Gülsen Akyol Mutlu birlikte sundular.

Genel Başkan Kemal Tokmak 2015 yılında Kocaeli’nde kurulan derneğin, Ankara, Samsun ve Giresun’da şubelerinin açıldığını geçtiğimiz günlerde genel merkezin Ankara’ya taşındığını söyledi. 

İstanbul da Avrupa ve Anadolu yakası olmak üzere, İzmir, Bursa, Tekirdağ ve Sakarya illeri olmak üzere Türkiye’nin 9 noktasında şube açarak Türkiye’nin tek ve ilk derneği olarak ve gönüllülük esasına dayalı hizmet vereceğiz” dedi. Derneğin tüm bütçesinin üyelerin kendi gelirlerinden oluştuğunu, bu güne kadar bağış ya da yardım kabul etmediklerini söyledi.

GİRİB Derneği Başkanı Kemal Tokmak, siyasete girmeyi düşünmediklerini, siyasi partilere eşit mesafelerde yaklaştıklarını, siyasete girmek isteyenlere de başarılar dilediklerini ifade etti.

Mantık olarak dernek yöneticilerinin önce derneklerde başarı sağlamalarının önemli olduğuna, derneğini başarıya götüren çalışmalara imza atan kişilerinde siyasete gitmelerinin toplumun karar vermesi gerektiğini vurguladı. Programa katılan İlhan Avutman, İzzet Kaşık ve Mustafa Taşdemir dernek faaliyetleri ve kendi çalışmaları hakkında görüş ve düşüncülerini beyan ettiler.

Gülsen Akyol Mutlu /Şebinkarahisar Ajans 

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.