![Kümbet Yolunda Tuzlama Ve Kumlama Çalışması Yapılıyor](https://i0.wp.com/www.bulancakajans.com/wp-content/uploads/2023/12/kubyolkuntul.jpg?fit=760%2C420&ssl=1)
![reklam](https://www.bulancakajans.com/wp-content/uploads/2024/05/kusluhan-300x250-1.jpg)
Kümbet’e ulaşımın sağlıklı bir şekilde yürütülebilmesi için buzlanmaya karşı tuzlama-kumlama çalışması yapıldı,
İlimizi etkisi altına alan soğuk hava, özellikle yüksek kesimlerde etkili oluyor. Bu kapsamda Giresun İl Özel İdaresi, 7/24 karla mücadele çalışmalarını sürdürüyor. İlimizin en önemli turizm merkezlerinden Kümbet’e ulaşımın sağlıklı bir şekilde yürütülebilmesi için buzlanmaya karşı tuzlama-kumlama çalışması yapıldı.