DOLAR32,5038% 0.08
EURO34,7826% -0.12
STERLIN40,2943% -1.04
FRANG35,7169% 0.28
ALTIN2.499,53% 0,61
BITCOIN2.112.797-0.336

KILIÇASLAN; Siyaset Dilimiz Birleştirici Olmalı

Gelecek Partisi Giresun İl Başkanı Murat Kılıçaslan dün akşam düzenlemiş olduğu yemekli toplantıda 6’lı masa haricindeki muhalefet Parti il Başkanları ile bir araya geldi.

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
KILIÇASLAN; Siyaset Dilimiz Birleştirici Olmalı

Program Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Ömer Duman, Memleket Partisi İl Başkanı Vehbi Güven, Türkiye Değişim Partisi Merkez İlçe Başkanı İlhan Kara, Zafer Partisi İl Başkanı Helim Aksu, Bağımsız Türkiye Partisi İl Başkanı Zafer Aktaş’ın katılımları ile gerçekleşti.

Giresun siyasetinde arzu edilen ve özlenen bir buluşmaya imza atan Kılıçaslan’a teşekkür eden İl Başkanları yaklaşan seçimler öncesi birlik ve beraberlik mesajı verdiler. Program sonunda toplu resim çektirerek bugünü Giresun Siyasetinde bir milat olarak vurgusu yaptılar. Giresun Gelecek Partisi İl Başkanı Murat Kılıçaslan ise program ile alakalı yaptığı açıklamada şunları söyledi. “Son yıllarda yaşanan yozlaşmayı ve kavga dilini bir yana bırakarak uzlaşmanın, istişarenin ve ortak aklın önemine vurgu yaptık. Bu tür toplantıların tekrar etmesini temenni ediyorum. Bundan sonraki süreçte halkımızın bize verdiği mesaj şudur ki; enflasyonun hat safhada olduğu, geçim sıkıntılarının arttığı, adaletin kalmadığı ve iktidar partisinin baskılarını üzerimizde hissettiğimiz bugünlerde bu tür diyalogların artmasının gerekli olduğunu belirtmek istiyorum.

Siyaset dilimiz birleştirici olmalı. Vatandaşın temel ihtiyaçlarını karşılayacak düzeyde ortak akıl ile projeler geliştirilmesi gerektiğini düşünüyorum. Ayrıca bu vesile ile toplantımıza katılan kıymetli İl Başkanlarımıza teşekkür ediyorum ”dedi.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.