DOLAR32,2123% -0.03
EURO35,0427% 0.5
STERLIN41,1579% 0.27
FRANG35,6452% 1
ALTIN2.428,99% 0,31
BITCOIN68.526,721.602

Kılıçaslan Devir Teslim Töreninde Gövde Gösterisi Yaptı

Gelecek Partisi Giresun İl Başkanı Murat KILIÇASLAN dün akşam yapılan Merkez İlçe devir teslim törene katılan yaklaşık 100 kişilik bir ekiple toplantı gerçekleştirerek gövde gösterisi yaptı.

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
Kılıçaslan Devir Teslim Töreninde Gövde Gösterisi Yaptı

Parti İl Merkez İlçe Başkanı Mustafa BAŞER’in Genel Merkeze atanarak Karadeniz Bölge Koordinatör Yardımcısı olmasının ardından boşalan koltuğa İl Başkanlığı tarafından atanan Halil KÜPELİ dün akşam kalabalık bir ekiple Atapark önünden oluşturduğu Merkez İlçe ekibiyle yürüyüş yaparak parti binasındaki törene katılımda bulundu.

Başkanlık binasını hınca hınç dolduran kalabalıkla birlikte devir teslim töreni gerçekleştirildi. Törene Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı, aynı zamanda Karadeniz Bölge Koordinatörü Başkanı Hemşerimiz Mehmet KUĞU ‘da katıldı.

Eski Başkan Mustafa BAŞER yeni atanan Başkan Halil KÜPELİ ile birlik ve beraberlik mesajı verirken İl Başkanı Murat KILIÇASLAN yaptığı konuşmada, Giresun siyasetinde artık dengelerin değiştiğini, ağır ekonomik gidişat ve Siyasilerin kavgalarından bıkan Vatandaşın Gelecek Partisine yoğun bir şekilde teveccühte bulunduğunu dile getirerek önümüzdeki genel ve yerel seçimlerde Türkiye genelinde iktidar olacağını ve İlimize Gelecek Partisi çatısı altında en güzel hizmetleri yapmayı hedeflediklerini kaydetti.

YORUM YAP