DOLAR32,3026% 0.24
EURO35,1348% 0.06
STERLIN41,2151% 0.17
FRANG35,4896% 0.24
ALTIN2.513,53% 0,12
BITCOIN69.014,914.237

Kadınlar Gününde Anlamı Büyük Etkinlik

Yayınlanma Tarihi : Google News
Kadınlar Gününde Anlamı Büyük Etkinlik

Üsküdar Giresunlular Derneği Kadın Kolları 8 Mart Dünya Kadınlar Günü programını bu kez şehitleri anarak gerçekleştirdi. Program, Üsküdar Belediyesi Mehmet Çakır Kültür Merkezinde gerçekleştirildi.

Kadın Kolları Başkanı Yeter İncirkuş ve yönetim kurulunun da bulunduğu programda başta İdlip olmak üzere vatanımızı korurken şehit olan kahraman askerlerimiz için hatimler, salavatlar ve dualar okundu.

Giresun Federasyonu Muhterem Memiş ve Kadın Kolları yönetimi de katılarak şehitleri anma programında Üsküdar Giresunlular Derneği yönetimini ve kadın kollarını yalnız bırakmadılar.

Günün anlam ve önemini belirten konuşmaların yapıldığı ve şiirlerin okunduğu programda davetliler kadın kolları yönetim kuruluna anlamı büyük organizasyon için teşekkürlerini sundular.

Türk Bayrakları ile salonu dolduran Üsküdar Giresunlular Derneği üyeleri, İdlip’te şehit düşen kahraman askerlerimize anma programında hep birlikte dua ettiler.

Programa katılan şehit annesi ile yakından ilgilenen kadın kolları yönetimi dualar ederek, kederli anneye başsağlığı ve sabır temennilerinde bulundular

Kadın Kolları Başkanı Yeter İncirkuş ve yönetim kurulu, davetliler ile yakından ilgilenerek örnek bir ev sahipliği yaptılar ve programa katılmalardan dolayı teşekkürlerini sundular

Haber: Sadi Toygar

YORUM YAP