DOLAR32,5900% 0.34
EURO34,8687% 0.36
STERLIN40,6316% 0.06
FRANG35,8626% 0.71
ALTIN2.507,65% 0,93
BITCOIN2.125.5441.805

İstişare ve Diyalog İçinde Güzel Çalışmalar Yürüteceğiz

Şebinkarahisar Belediye meclis üyeleri tarafından seçim yapılarak başkanlık görevine seçilen Belediye Başkanı Ömer Şentürk ile telefon görüşmemizde hayırlı olsun temennilerinde bulunarak ilk demecini ve görüşlerini aldık.

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
İstişare ve Diyalog İçinde Güzel Çalışmalar Yürüteceğiz

Yeni Başkan belediyecilik tecrübesi ile verdiği beyanda istişare ve diyalog içinde güzel hizmetleri hem ülkemize, hem de şehrimize sürdüreceğini belirterek şunları söyledi; ‘’Başkanımız Şahin Yılancı’nın vefatı hepimizi derinden üzdü, bundan sonraki hedefimizi başkanımızın bıraktığı projeler bitirmek ve söz verdiği icraatlarını da tamamlamaktır. Meclis üyesi tüm arkadaşlarıma verdikleri destekler için teşekkür ediyorum, hep birlikte yol yürüyeceğiz. Genel ve yerel idareciler, Muhtarlar, esnaflar, sivil toplum kuruluşları, iş dünyası ve halkımız ile birlikte bu çalışmaları yürüteceğiz. Herkese aynı mesafede hizmet götüreceğiz Şebinkarahisar dışında yaşayan tüm hemşerilerimizle yine diyalog ve istişare için şehrimizin menfaatleri doğrultusunda çalışmalar yapacağız.

Bu onurlu görevi hiçbirimizin yerini dolduramayacağı merhum belediye başkanımızın bir emaneti, Şebinkarahisarlıların bir emaneti olarak görecek, tıpkı onun 13 yıldır yaptığı gibi doğruluktan, hak yoldan, hakkaniyetten ayrılmadan bu sorumluluğu taşıma gayretinde olacağım. Memleket hepimizin, bir taş üzerine taş koyabilirsek ne mutlu bizlere, önemli olan arkada önemli bir eser bırakabilmek. Şahin Başkanımızın bıraktığı eserler hizmetin boyutunu gösteriyor. 

Yerel basınımız ile de istişare ederek onların fikir ve düşüncelerini de alacağız. Memleketimiz ve hizmetlerimiz için yapıcı, yol gösterici eleştirilere açığız, bizde kendimize göre eksiğimiz fazlamızı görme imkânı bulmuş oluruz. Tüm hemşerilerimize selam ve sevgilerimi gönderiyorum

Bu vesileyle her daim çalışmalarımızda, alacağımız kararlarda, her an aklımızda olacak merhum Şahin Başkanımıza bir kez daha Allah’tan rahmet diliyorum, mekânı cennet olsun’’ dedi.

Yeni Belediye Başkanı Ömer Şentürk’e içten ve samimi açıklamaları için teşekkür ediyor, her zaman olduğu gibi şehrimizin ve hemşerilerimizin menfaatleri doğrultusunda yapıcı ve yol gösterici verici eleştirilerimizi, zaman zaman moral ve destek veren yaklaşımlar ile haberlerimizi yapacağımızı, yapılan eleştirileri dikkatle dinleyip değerlendirmesini söyleyerek çalışmalarında başarı dileklerinde bulunduk.

Haber: Sadi Toygar

YORUM YAP