Bulancak Ajans
Bulancak Ajans
DOLAR31,2031% 0.18
EURO33,8194% 0.02
STERLIN39,5202% 0.03
FRANG35,5001% 0.23
ALTIN2.038,06% 0,25
BITCOIN1.912.7846.521

İsmetpaşa ve Toprakdeğirmeni Doğalgaza Kavuşuyor

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
İsmetpaşa ve Toprakdeğirmeni Doğalgaza Kavuşuyor

Bulancak Belediyesinin katkılarıyla İsmetpaşa ve Toprakdeğirmeni mahallelerinde doğalgaz altyapı çalışmaları tamamlanırken, abonelik işlemlerini tamamlayan haneler 12 Ocak Cuma gününden itibaren doğalgaz kullanımına başlayacaklar.

Bulancak Belediye Başkanı Recep Yakar, bir müjde olarak yaptığı açıklamasında, “İlçemizin her mahallesinde sürdürdüğümüz dönüşüm ve yenileme çalışmalarımızı sürdürüyoruz. İlçemizin doğu yakası olarak tanımladığımız İsmetpaşa ve Toprakdeğirmeni mahallelerimizinde dönüşümünü ve yenilenmesini doğalgaz altyapısı ve üst yapıda cadde ve sokaklarımızın yenilenmesi ile tamamlıyoruz. Abonelik işlemlerini tamamlayan vatandaşlarımız 12 Ocak Cuma gününden itibaren Doğalgaz’ın verilmesi ile hanelerinde doğalgaz konforunu yaşamaya başlayacaklar.

Abonelik başvuruları devam eden vatandaşlarımızın eksik evraklarını ay sonuna kadar tamamlamaları ile de tüm başvurular sonuçlandırılacaktır. Abonelik işlemlerinin hızlandırılması için işin bizzat takipçisi olmaya devam edeceğim. Bu iki mahallemizin de doğalgaz kullanmaya başlamasıyla ilçemizin tamamında yaygın olarak doğalgaz kullanımına geçilmiş olacaktır.


Doğalgaz kullanımı konforunun yanında çevre kirliliğinin azaltılması anlamında da büyük katkı sağlayacaktır. İsmetpaşa ve Toprakdeğirmeni mahallerimize ve ilçemize hayırlı olsun” dedi.

YORUM YAP