DOLAR32,5330% 0.7
EURO34,8895% -0.11
STERLIN41,5685% 0.56
FRANG36,4189% 0.71
ALTIN2.407,01% 0,67
BITCOIN66.945,76-2.171
reklam

İSGEDER’den Giresun Tanıtım Günlerinde Anlamlı Faaliyet

Giresun Federasyonu tarafından yapılan 14. Giresun Tanıtım Günleri etkinlik programlarında Giresunlu şair ve yazarlara da katılma fırsatı verilmesi takdirle karşılandı.

Yayınlanma Tarihi : Google News
İSGEDER’den Giresun Tanıtım Günlerinde Anlamlı Faaliyet
reklam

İstanbul Giresunlu Eğitimciler Derneği’nin Eğitimci Yazarları Arif Dede ve İhsan Koç, Giresunlu Şair ve Yazarlar Zeynep Demirbaş, Recep Akın, İbrahim İlyasoğlu ve Hüseyin Koca ziyaretçilerle buluşarak eserlerini imzalayıp, okurlara takdim ettiler. Yazarlar ile okurlar arasında çok anlamlı olumlu etkileşim oldu. Yöre ve Türk kültürüne önemli hizmet ve katkıda bulunan yazar ve şairlerin bulunduğu stant ziyaretçilerle doldu taştı. Giresunlu ziyaretçiler yazarların kitaplarına ilgi gösterdiler. Ziyaretçiler, yazarlar ve şairler ile sohbet ettiler. Kitaplarının içeriği ile ilgili bilgi verdiler. Bürokrasideki önemli şahsiyetlere kitaplarını imzalı olarak takdim ettiler. Bu şekliyle bir ilkin olması da Giresun günlerinde anlam kattı. 

İSGEDER Genel Başkanı Arif Dede, bu yıl Giresun Federasyonu tarafından Giresunlu Şair ve Yazarlar standında İSGEDER’in katılma talebini olumlu bulup etkinliğine katılımını sağlayan Federasyon Başkanı Muhterem Memiş ve Başkan Yardımcısı Zafer Tahmaz’a teşekkür etti. 

Dernek Başkanı Arif Dede’nin “Yönetimde Protokol Kuralları ve Kurumsal İletişim” kitabı ile derneğin yöneticisi ve Basın Yayın Koordinatörü İhsan Koç’un “Tecrübeye Yolculuk”, “Söz Hekimi”, “Tercümansız Sözler” ve “Yağmurun Yurdu Yok” kitapları ile ilgili bilgi verip isteyen katılımcılara hediye edilmesi takdirle karşılandı. 

Derneğin yayınlarından “Öğretmenlik Mesleğinin Tarihi Gelişimi” kitabı protokol üyelerine, ziyaretçilere ücretsiz olarak takdim edildi. Ayrıca Dernek Başkanı Arif Dede, Başkan Yardımcısı Necati Yılmaz ve Yönetim kurulu üyesi Abdullah Darama tarafından tüm ilçelerin stantları ziyaret edilerek ilçelerin sivil toplum kuruluşlarının kitaplıklarında bulundurulmak üzere takdim ettiler. İSGEDER maddi gelir gözetmeden eğitime katkı amaçlı etkinliğe ziyaretçiler tarafından takdirle karşılandı. İSGEDER Genel Başkanı Arif Dede Giresun günlerinde emeği geçenlere ve katkı sağlayanlara teşekkür etti. Gelecekte yapılacak olan etkinliklerde daha etkin bir katılım ile kültürümüze hizmet etme temennisinde bulundu.

YORUM YAP