DOLAR32,5352% 0.03
EURO35,0169% 0.3
STERLIN41,4504% 0.19
FRANG36,7992% 0.01
ALTIN2.434,51% -0,03
BITCOIN64.798,020.428
reklam

İş Adamı Kenan Ayğün Gelecek Partisinde

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
İş Adamı Kenan Ayğün Gelecek Partisinde
reklam

Giresunlu işadamı Kenan Aygün Eski Başbakanlardan Ahmet Davutoğlu’nun kurduğu Gelecek Partisinin Çatalca İlçe Yönetimine girdi ve teşkilat başkanı oldu.
Giresun adına İstanbul’da birçok Siviltoplum kuruluşlarında görev yapan ve maddi ve manevi destek olan Aygün gelecek davasına inandığım için bu ekibe katıldım. Amacım teşkilatımla birlikte Çatalca’da vatandaşların sesi olup dokunmadık ulaşılmadık Çatalcalı bırakmayacağım, yine ilçede bulunan Giresun hemşerilerimin temsilcisi olup Dertleriyle dertlenip Çözüm noktasında çözüm ortağı olacağım derken beni bilen bilir hemşeri odaklı çalışmayı seven biriyim burada inşallah bunu devam ettireceğim diye konuştu. bizlerde gazete olarak Kenan Aygün beye çalışmalarında başarılar dilerken temiz Kalbiyle güler yüzüyle vatandaş üzerinde şüphesiz pozitif enerji bırakacaktır.
Yeni kurulan Gelecek partisinde bir çok Giresunlu isim var Kurucular kurulu üyesi olarak Giresun Federasyonu eski genel başkanı Mehmet Kuğu, 25nci Dönem Milletvekillerinden Giresun kızı Prf dr Serpil Bulut yine İstanbul il yönetimde Giresun federasyonu eski başkan yardımcısı Murat Ay, İl kadın kollarında Netice Göçmez Bekçi, Başakşehir ilçe yönetimde Cemal Akkaya, Kağıhane ilçe yönetimde İsmail Ulusoy Mındız olarak bizim bildiklerimiz,

Haber: Aydın Kömürcü

YORUM YAP