![Güzelyalı İlkokulu’na Özel Sınıf](https://i0.wp.com/www.bulancakajans.com/wp-content/uploads/2022/04/guzyalilkozel-750x420.jpg)
![reklam](https://www.bulancakajans.com/wp-content/uploads/2024/05/kusluhan-300x250-1.jpg)
Belediye Başkan Yardımcısı Emrullah Guguk’un katılımıyla hizmete açılan sınıf, öğrenciler ve veliler tarafından beğeniyle karşılandı. Başkan Yardımcısı Guguk; “Belediye Başkanımızın talimatı ile ilkokul düzeyinde örnek sınıflar oluşturmaya başladık. Çeşitli okullarımızda benzer sınıflar oluşturmaya devam edeceğiz. Bu sınıfların örnek alınarak hayırseverlerinde katkılarıyla yaygınlaşması hedeflenmektedir. Hayırlı olsun” temennisinde bulundu.