DOLAR32,4999% -0.02
EURO35,0961% 0.16
STERLIN41,5789% 0.23
FRANG36,7604% -0.04
ALTIN2.433,58% 0,04
BITCOIN64.892,13-0.063
reklam

GİRMEP, Gündemi Çamoluk Derneğinde Değerlendirdi

Giresun Medya Platformu yönetim kurulu, Çamoluk Derneği Kültür Merkezinde yaptığı toplantı ile gündemdeki konuları değerlendirdi.

Yayınlanma Tarihi : Google News
GİRMEP, Gündemi Çamoluk Derneğinde Değerlendirdi
reklam

Toplantının açış konuşmasını yapan Giresun Medya Platformu Başkanı İbrahim Balcıoğlu “Platform olarak amacımız Giresun kültürel kimliğini korumak ve tanıtımlarda bulunmak, sivil toplum kuruluşlarına basın desteği vermek ve STK’lar ile işbirliği yapmak, gündem ile ilgili yayınlarda doğru bilgi akışını sağlamaktır. Ev sahipliğinden dolayı Dernek Başkanı Hacı Canik ve yönetim kurulu üyelerine ve Kazım Karaçoban arkadaşımıza teşekkür ediyoruz. Önümüzdeki günlerde Medya Platformu ile geniş katılımlı bir toplantı yapıp yeni dönemde yol haritasını belirleyeceğiz” dedi.

Çamoluk Haber İmtiyaz Sahibi Kazım Karaçoban organizasyonu ile Çamoluk Derneği ev sahipliğinde yapılan toplantıda Çamoluk Derneği Başkanı Hacı Canik yaptığı konuşmada; ‘’32 yıl evvel kurulan Çamoluk Derneği, bölgesinin en büyük ve en etkin derneği olarak Giresun camiasının değerli medya mensuplarını ağırlamaktan mutlu olduk. Burası Giresun Federasyonun temellerinin atıldığı bir mekândır. Şebinkarahisar, Alucra ve Çamoluk olarak sorunları çok olan ilçeleriz, başta ulaşım olmak üzere çok sorunlarımız mevcut. Sivil toplum kuruluşları ile diyalog ve iş birliği içinde çalışmalarımız devam ediyor. Dernek makamlarını işgal etmeye değil çalışmaya geldik, sahil ve dâhil ayrımı bizlerde yok, Bizler herkesten fazla Giresunluyuz. Her etkinliğe ve toplantıya katılım sağlayarak desteğimizi veriyoruz. Sizler de gönüllü olarak Giresun camiasına hizmet veriyorsunuz, bizler için basın mensupları çok önemlidir. Sizleri Ramazan ayında da bir iftar programında ağırlamaktan memnunluk duyacağız” dedi.

Başkan Hacı Canik, Çamoluk Derneği çalışmaları hakkında ve burs konuları ile bilgi vererek, Çamoluk ilçesinin ulaşım sorunları ile eğitim sorunları ve tarım (kuru fasulye) konularında yapılan çalışmalar hakkında da detaylı bilgi verdi.

Toplantıya katılanlar gündem ile ilgili görüş ve düşüncelerini paylaşarak ev sahipliğinden dolayı Başkan Hacı Canik ile yönetim kurulu üyelerine teşekkür ettiler. Çamoluk Derneği Başkanı Hacı Canik ve yönetim kurulu üyeleri toplantı sonrasında toplu fotoğraf çektirerek Giresun Medya Platformuna başarılar dilediler.

Toplantıya; Çamoluk Derneği Başkanı Hacı Canik ve yönetim kurulu üyeleri, Giresun Medya Platformu Başkanı İbrahim Balcıoğlu, Başkan vekili Sadi Toygar, Kurucu Başkan A. Şükrü Kara, Yönetim Kurulu Üyeleri Şaban Kutlu, Hüseyin Şenel Odacı, Aydın Kömürcü, Kazım Karaçoban, Ali Kaplan, Abdullah Öner Meral ve Ali Aydın, Birsen Eser Metin ile Turan Kabadayı katıldı. 

YORUM YAP