![Giresun’da Kapalı Köy Yolu Kalmadı](https://i0.wp.com/www.bulancakajans.com/wp-content/uploads/2022/01/girkaapkoyolkalmdi-750x420.jpg)
![reklam](https://www.bulancakajans.com/wp-content/uploads/2024/05/kusluhan-300x250-1.jpg)
Giresun’da 2 Ocak Pazar günü yağan yoğun kar yağışı nedeniyle ulaşıma kapanan 40 köy yolu İl Özel İdare ekiplerinin yoğun çalışmaları sonucunda ulaşıma açıldı.
Yoğun kar yağışı nedeniyle; Alucra, Çamoluk, Dereli, Şebinkarahisar ve Yağlıdere ilçesinde ulaşıma kapanan 40 köy yolundan; Alucra ilçesinde 6, Çamoluk ilçesinde 10, Dereli ilçesinde 4, Şebinkarahisar ilçesinde 10 ve Yağlıdere ilçesinde 3 köy yolu olmak üzere ulaşıma kapanan 33 köy yolu 3 Ocak Pazartesi günü saat 18.30 itibariyle tekrar ulaşıma açılırken, Çamoluk ilçesinde 1 ve Şebinkarahisar ilçesinde 6 olmak üzere kapalı bulunan toplam 7 köy yolu 4 Ocak Salı günü saat 14.30’a kadar, İl Özel İdaresine bağlı ekiplerin yoğun çalışmaları sonucunda ulaşıma elverişli hale getirildi. Yapılan çalışmalar sonucunda Giresun genelinde kar nedeniyle kapalı köy yolu kalmadı.