![Giresun’da, Çarşamba Günü Eğitim Öğretim Durumu Belli oldu](https://i0.wp.com/www.bulancakajans.com/wp-content/uploads/2020/02/ogrenc-790x420.jpg)
![reklam](https://www.bulancakajans.com/wp-content/uploads/2024/05/kusluhan-300x250-1.jpg)
Olumsuz hava koşulları ve buzlanma dolayısıyla 12 Şubat 2020 Çarşamba günü il ve ilçelerimizdeki eğitim öğretim durumu aşağıda belirtilmiştir.
Buna göre;
1- Çanakçı, Eynesil, Doğankent, Görele, Güce, Tirebolu ve Yağlıdere ilçeleri genelinde (Köyler dahil) 12.02.2020 Çarşamba günü Örgün ve Yaygın eğitimde eğitim öğretime 1 (Bir) gün süreyle ara verilmiştir.
2- Merkez ilçe, Dereli, Espiye ve Keşap ilçe merkezlerinde eğitim öğretime devam edilecek olup, bu ilçelerimize bağlı köy okullarında eğitime 12.02.2020 Çarşamba günü 1 (gün) süreyle ara verilmiştir. Taşımalı Eğitim kapsamındaki öğrencilerimiz ise 1 (bir) gün izinli sayılacaklardır.
3- Alucra, Çamoluk, Şebinkarahisar, Bulancak ve Piraziz ilçeleri genelinde (Köyler dahil) eğitim öğretime devam edilecektir.
Kamuoyuna saygıyla duyurulur.