![Giresun’da bir köy karantinaya alındı!](https://i0.wp.com/www.bulancakajans.com/wp-content/uploads/2020/04/Karantinayalindi-790x420.jpg)
![reklam](https://www.bulancakajans.com/wp-content/uploads/2024/05/kusluhan-300x250-1.jpg)
Görele’ye bağlı Çiftlik köyünde artan Covid-19 vakaları nedeniyle Görele Kaymakamlığı Umumi Hıfzıssıhha Kurulu kararı ile karantinaya alındı.
Konuyla alakalı yapılan açıklama da; “Çiftlik köyünde Covid-19 tanısı konulan yaklaşık 20 kişi tedaviye alındı. Şu anda 4 kişi hastanede tedaviye alındı. Tespit edilen koronavirüs vakaları ve temaslıları nedeniyle Çiftlik köyü, Görele Kaymakamlığı Umumi Hıfzıssıhha Kurulu’nun kararı ile karantinaya alınmıştır” ifadelerine yer verildi.