Turnuvalar (Kulüpler) - Kulüp Hazırlık Maçları
12:30Perak FC 1 : 0Kedah Fransa - Ligue 1
22:00Paris St. Germain 22:00Le Havre Turnuvalar (Kulüpler) - UEFA Şampiyonlar Ligi Bayanlar
19:30Chelsea Fc Women 0 : 0FC Barcelona İngiltere - Ulusal Lig
19:30Barnet FC 0 : 1Solihull Moors İtalya - Serie D,G Grubu
16:00Sassari Calcio Latte Dolce 16:00Nf Ardea Portekiz - Campeonato de Portugal
14:00SC Lusitania 3 : 1UD Santarem Rusya - 2. Liga, Division B, Grup 2
15:00Dinamo St Petersburg 2 : 0Zvezda St Petersburg Rusya - 2. Liga, Division B, Grup 3
11:00Dynamo Vladivostok 11:00FC Strogino Moscow İskoçya - Premier Lig 1, Bayanlar
16:00Dundee United Wfc 16:00Hamilton Academical WFC ABD - ABD MLS
20:45Austin FC 20:45Los Angeles Galaxy ABD - MLS Next Pro
04:00Austin FC II 2 : 2Los Angeles Galaxy II ABD - NISA
00:00Georgia Lions FC 3 : 0Savannah Clovers FC Almanya Amatör - A-Junioren-Bundesliga Batı
14:00TSV Alemannia Aachen 14:00Wuppertaler SV Andorra - Premier Lig
21:30CF Esperanca D Andorra 21:30CE Carroi Austria Amateur - Bölgesel Ligi Merkez
16:00Junge Wikinger Ried 16:00Wolfsberger AC (A) Avustralya - A-League, Kadınlar
08:00Sydney FC 1 : 1Central Coast Mariners Avustralya - Queensland NPL
12:30Moreton City Excelsior FC 2 : 3Gold Coast Knights SC Azerbaycan - Premier Lig
17:00Sabah Masazir 2 : 0Sabail FK Botsvana - Premier Lig
16:30Security Systems FC 16:30Tafic FC Brezilya - Brasilero Serie A
22:00CR Vasco da Gama RJ 22:00Criciuma EC SC Brezilya - Cearense, Serie B
22:00CF Atletas Do Tirol CE 22:00Cariri CE Brezilya - Maranhense
22:30Maranhao MA 22:30Moto Club MA Brezilya - Roraimense
22:30Atletico Roraima RR 22:30Progresso RR Cebelitarık - Ulusal Lig
20:30Lincoln Red Imps 20:30Europa Point FC Çekya - Divize D
11:15MSK Breclav 0 : 0FC Slovan Havlickuv Brod Çin - Çin Süper Ligi
14:35Shanghai Port FC 1 : 1Shanghai Shenhua Finlandiya - Kakkonen, A Grubu
17:00Pepo Lappeenranta 17:00Nurmijarven Jalkapalloseura Guatemala - Liga Nacional, Kapanış
21:00CSD Coban Imperial 21:00Comunicaciones FC Hong Kong, Çin - Birinci Lig
10:00Southern District FC 0 : 1Lee Man FC İngiltere Amator - Konferans Güney
17:00Chelmsford City 17:00Braintree Town FC İngiltere Amator - Konferans Kuzey
17:00Scunthorpe United 17:00Boston United FC İngiltere Amator - Professional Development Ligi
13:00Burnley FC 2 : 3Bristol City İrlanda - Birinci Lig
21:30Longford Town 21:30Wexford FC İspanya Amatör - Tercera Federacion, Grup 14
19:30U.d. Fuente de Cantos 19:30CD Coria İsviçre - Schweizer Kupası
21:30FC Sion 21:30FC Lugano Japonya - Nadeshiko Ligi, 1. Lig, Kadınlar
06:00Ehime FC Ladies 2 : 3Viamaterasu Miyazaki Kıbrıs Rum Kesimi - 1. Lig
19:00Nea Salamina Famagusta 0 : 1Ethnikos Achnas FC Kosta Rika - Premier Lig, Kapanış
05:00Cartagines 05:00Perez Zeledon Letonya - 1st Ligas
15:00Jfk Ventspils 15:00AFA Olaine Litvanya - A Lyga
15:00FC Dziugas Telsiai 2 : 0FK Transinvest Malta - Challange Ligi
15:00Melita FC 15:00Pieta Hotspurs FC Norveç - 2. Lig Grup 1
18:00Sotra SK 0 : 2Jerv Norveç - Eliteserien
19:00Rosenborg BK 0 : 2Bodoe/Glimt Paraguay - Division de Honor, Açılış
02:30Sportivo Trinidense 4 : 0Sol De America Şili - Primera B
22:00CD Santa Cruz 22:00Antofagasta Suriye - Premier Lig
16:00Al-Jaish SC (Syr) 2 : 3Taliya SC Venezuela - Premier Lig
23:00Deportivo La Guaira 23:00UCV FC Yunanistan - Süper Lig, Kadınlar
13:45Panathinaikos 13:45FC PAOK Thessaloniki