Giresun’da 17 Mart Perşembe Günü Bazı İlçelerde Eğitime Ara Verildi « Bulancak Ajans

8 Şubat 2023 - 20:57

Giresun’da 17 Mart Perşembe Günü Bazı İlçelerde Eğitime Ara Verildi

Giresun Valiliğinden yapılan açıklamaya göre; Meteorolojiden alınan bilgiler ışığında; kar yağışı, olumsuz hava koşulları ve buzlanma nedeniyle Giresun Merkez ve bazı ilçelerinde 17 Mart 2022 Perşembe günü eğitim öğretime ara verildi.

Giresun’da 17 Mart Perşembe Günü Bazı İlçelerde Eğitime Ara Verildi
Son Güncelleme :

16 Mart 2022 - 23:20

Meteorolojiden alınan bilgiler ışığında; kar yağışı, olumsuz hava koşulları ve buzlanma nedeniyle Giresun Merkez ve bazı ilçelerinde 17 Mart 2022 Perşembe günü eğitim öğretime ara verildi.

İL MERKEZİNDE 

Merkez İlçeye bağlı Köy okullarında eğitime, 1 (bir) gün süreyle ara verilmiştir. İl Merkezindeki okullarımızda ise yüz yüze eğitime devam edilecek olup, Taşımalı Eğitim kapsamındaki öğrencilerimiz 1 (bir) gün idari izinli sayılacaklardır.

EĞİTİME ARA VERİLEN İLÇELER 

Çamoluk, Çanakçı, Doğankent ve Güce ilçesinde 1 (Bir) gün, Dereli İlçesinde 17-18 Mart tarihlerinde 2 (İki) gün süreyle ara verilmiştir.

KÖY OKULLARI ve TAŞIMALI EĞİTİME 1 (BİR) GÜN ARA VERİLEN İLÇELER 

Bulancak İlçesinde (Yalıköy Şehit Barış Çakır İO/OO, İcili İO/OO, Erdoğan Emekli Başkomiser Galip Güngör İO/OO ve Büyükada İO/OO hariç) Espiye, Eynesil, Görele, Keşap, Piraziz, Tirebolu ve Yağlıdere ilçesinde köy okullarında ve taşımalı eğitime 17 Mart Perşembe 1 (Bir) gün süreyle ara verilmiştir.

EĞİTİME DEVAM EDEN İLÇELER  

Alucra ve Şebinkarahisar ilçelerinde eğitim öğretime devam edilecektir.