DOLAR32,7878% 1.53
EURO35,1602% 0.53
STERLIN41,6058% 0.85
FRANG36,8443% 1.98
ALTIN2.457,99% 2,80
BITCOIN66.587,030.624
reklam

GESOB ve Giresun Azebaycanlılar Derneği’nden Teşekkür ziyareti

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
GESOB ve Giresun Azebaycanlılar Derneği’nden Teşekkür ziyareti
reklam

Giresun Esnaf Odaları Birliği (GESOB) Başkanı Ali Kara ve Giresun Azerbaycanlılar Derneği Başkanı Elgün Memmedov, Bulancak Belediye Başkanı Recep Yakar’ı ziyaret ettiler. Korona salgınında esnafa yönelik katkı ve çalışmaları ile Giresun Azerbaycanlılar Derneği’nin kuruluşunda yaptığı katkılarından dolayı Başkan Yakar’a teşekkür ederek plaket takdim ettiler.

Ziyarette; Giresun Belediye Başkan Vekili Salih Özdemir, Giresun Bakkallar Odası Başkanı Osman Şen, Bulancak Şoförler Odası Başkanı Mustafa Aydın, Bulancak Esnaf Odası Başkanı Asım Karabaş ve Azerbaycanlılar Derneği Başkan Yardımcısı Fahri Musalov hazır bulundular.

Ziyarette konuşan GESOB Başkanı Ali Kara; “Korona salgını sürecinde esnafa katkı ve destekleriyle örnek olan Bulancak Belediye Başkanımıza teşekkür ediyoruz. Başkanımızın bir ilk olarak başlattığı bu destekler maddiyatın yanında manevi olarak da büyük güç vermiştir” dedi.

Azerbaycan Giresunlular Derneği Başkanı Memmedov’da; “Derneğimizin kuruluşunda ve faaliyetlerinde göstermiş olduğunuz katkı ve destekler büyük değer taşımamaktadır. Katkılarınız bizden sonra da minnetle anılacaktır. Tekrar teşekkür ederiz” dedi.

Ziyaretten büyük memnuniyet duyduğunu ifade eden Belediye Başkanı Yakar ise; “Zorlu bir süreçten geçiyoruz. İmkanlarımız ölçüsünde başta esnafımız olmak üzere insanlarımıza destek olmaya gayret gösteriyoruz. Sıkıntıların birlikte aşılacağına inanıyoruz.  Azerbaycan konusunda ise kardeş olmanın gereğini yerine getiriyor ve her zaman bu bilinçle hareket ediyoruz. Nazik ziyaretlerinizden dolayı ben teşekkür ederim” diye konuştu.

YORUM YAP