Fatih Caddesi kaldırım çalışmaları bitmek üzere « Bulancak Ajans

2 Ekim 2023 - 17:10
Fatih Caddesi kaldırım çalışmaları bitmek üzere
Son Güncelleme :

30 Eylül 2022 - 14:28

Bahçelievler Mahallesi Barış sokak’ta; içme suyu, atık su ve yağmur suyu alt yapı işlemlerinin tamamlanmasının ardından tesviye işleri de bitirilerek sıcak asfalt döşeme çalışmalarına geçiliyor. Hafta sonunda devam edilecek asfalt çalışmasının hızlı bir şekilde bitirilmesi planlanıyor.

Fatih Caddesi kaldırım çalışmaları bitmek üzere

Diğer taraftan ilçe merkezinde Fatih Caddesi/Öğretmenevi önünde devam eden kaldırım döşeme çalışması ise tamamlanmak üzere. Alt yapısı tamamlanan cadde ve sokak ve kaldırımları modern bir görünüme kavuşturan küp taş döşeme işlemleri İhsaniye Mahallesi genelinde devam ettirilecek.

Mahallelerimizi güzelleştiriyoruz

Çalışmalarımızla ilçemizin her köşesini güzelleştirmeye devam ediyoruz diye konuşan Belediye Başkanı Recep Yakar; “İlçemizi dönüştürme ve yenileme çalışmalarımızda artık son dokunuşları yapıyoruz diyebiliriz. Öncelikli olarak alt yapısı tamamlanan tüm cadde ve sokaklarımızı mevkiine göre en uygun malzeme ile yeniliyoruz. Merkezde küptaşı tercih ederken, diğer mahallelerimizde yerine göre, asfalt, beton ya da kilit parke kullanıyoruz. Yeşil alanları ve çocuk parklarımızı yaygınlaştırarak her mahallede ulaşılabilir bir sosyal alan oluşturmaya gayret ediyoruz. Büyük projeler olarak nitelediğimiz; Millet Bahçesi, Akıncı Park, Yeni Belediye Hizmet Binası gibi projelerimizi de bu yıl sona ermeden bitirmiş olacağız. Tüm bu çalışmalar ilçemizi daha güzel ve daha yaşanabilir bir şehire dönüştürme hayalimizin gerçekleşmesidir. Bulancak için çalışmaya devam edeceğiz” dedi.