![Elektrik kesintisi yapılacak](https://i0.wp.com/www.bulancakajans.com/wp-content/uploads/2019/10/elektrik_kesintisi.jpg?fit=652%2C400&ssl=1)
![reklam](https://www.bulancakajans.com/wp-content/uploads/2024/05/kusluhan-300x250-1.jpg)
Çoruh Elektrik Dağıtım Giresun İl Müdürlüğü’nden yapılan uyarı açıklamasında; Bulancak merkez ve köylerinde Cuma ve Cumartesi günleri 08.00-17.00 saatleri arasında elektrik kesintisi yapılacağı bildirildi.
Yapılan açıklamada; “25 Ekim 2019 Cuma günü, yapılacak olan bakım onarım çalışmaları sebebiyle Ucarlı mahallesi, Bulancak mahallesi, Yeni mahalle, İsmetpaşa mahallesi ve civarı ile Güzelyalı mahallesi, Pazarsuyu köyü, Yıldız köyü ve civarına 08:00 ile 17:00 saatleri arasında elektrik kesintisi uygulanacağı,
![](https://i0.wp.com/www.bulancakajans.com/wp-content/uploads/2019/10/elektrik_kesintisi.jpg?resize=652%2C400&ssl=1)
yine yapılacak olan çalışmalar sebebiyle, 26 Ekim 2019 Cumartesi günü, Toprak Değirmeni mahallesi ile Talipli, Samugüney, Burunucu, Küçüklü, Yalıköy köyleri ve civarına 08:00 ile 17:00 saatleri arasında, Güzelyalı mahallesi Derya caddesi, Güzelyalı caddesi, Şantiye caddesi Levent Ozan sokak ve civarına 09.00 ile 15:00 saatleri arasında elektrik kesintisi uygulanacaktır.
Vatandaşlarımıza ilanen duyurulur” denildi.